Güncel

Netflix, yeni 'Castlevania' serisi ve oyunlarla ilgili diğer projelerini açıkladı

Netflix oyun severleri sevindirecek. Yayın akışı devi mevcut şovları ve daha fazlası hakkında duyurularda bulundu.

Netflix, yeni 'Castlevania' serisi ve oyunlarla ilgili diğer projelerini açıkladı

Netflix, Geeked Week'te birbiri ardına haber yayınladı. Oyunlarla ilgili şovlar söz konusu olduğunda akış devinden ne bekleyebileceğimize dair de büyük bir fikir verdi.

Şirket, yakın zamanda tamamlanan diziyle aynı evrende geçen yeni bir Castlevania anime dizisinin yapım aşamasında olduğunu doğruladı. Hikayesi Richter Belmont, Sophie ve Trevor'ın torununa ve Fransız Devrimi sırasında Maria Renard'a odaklanacak.

Netflix oyun bazlı bir çok yapımla geliyor

Ayrıca John Wick filminin franchise yaratıcısı Derek Kolstad, Netflix'in Ubisoft oyunlarına dayanan Splinter Cell animasyon serisi için anlaştıklarını duyurdu. Sekiz bölümlük ilk sezon, eski ABD Donanması SEAL Sam Fisher'ın Üçüncü Kademe bölümü için çalışmaya başladıktan sonra yaşadığı olayları takip edecek. Ubisoft ayrıca Far Cry 3, Blood Dragon oyununa dayanan ancak birden fazla oyun başlığından öğeler alan yeni bir dizi oluşturmaya başlayacak. Adı Captain Laserhawk: A Blood Dragon Remix ve şirket şimdiden altı bölüm için anlaştı.

Netflix de yeni bir Far Cry animasyon dizisi geliştiriyor. Ancak bu özel proje için bir şey diyemeyeceğimiz kadar erken. Variety, yaratıcı ekibin hala kurulmakta olduğunu söylüyor. Tüm bunlara ek olarak Netflix, CD Projekt Red ile ortaklaşa WitcherCon'u duyurdu. The Witcher 2. sezon Geeked Week için bir fragman yayınladı. Şirket ayrıca, League of Legends'a dayanan bir gösteri olan Arcane'nin ilk genişletilmiş fragmanını ve Cuphead animasyon dizisi için bir teaser'ı gösterme fırsatı da buldu.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.