Güncel

Netflix, Zelensky sitcom'u yayınlıyor! Kasap et koyun can derdinde

Netflix, Ukrayna başkanı Zelensky'nin yer aldığı bir sitcom yayınlayacak. Devam eden savaş sürecinde Netflix platformdan çekilmişti. İşte detaylar.

Netflix, Zelensky sitcom'u yayınlıyor! Kasap et koyun can derdinde

Rusya'nın işgalinden sonra Ukrayna'daki liderliğiyle geniş çapta beğeni toplamadan önce, başkan Volodymyr Zelensky ünlü bir aktör ve komedyendi. kendisi ABD'de Netflix'te izlenebilen Servant of the People adlı bir komedi dizisinde rol aldı.

Netflix, Zelensky sitcom'u yayınlıyor! Kasap et koyun can derdinde

Zelensky, hükümetin yolsuzluğu hakkında attığı bir videonun viral hale gelmesinden sonra Ukrayna cumhurbaşkanı seçilen bir öğretmeni canlandırmıştı. The New York Times'ın belirttiği gibi, 2015'ten 2019'a kadar süren dizi, Ukrayna'nın yanı sıra Rusya'da da başarılı oldu. Gösteri daha önce ABD'de Netflix'te yayınlanmıştı ve hizmet, popüler talep üzerine yapımın geri geleceğini söylüyor.

Abonelerin Zelensky'yi cumhurbaşkanlığına taşımaya yardımcı olan gösteriyi izlemekle ilgilenmesi şaşırtıcı değil. Yayın akışım devi de bu talebi karşılayıp sitcom'u sunmayı hedefliyor. Netflix, Ukrayna'da binlerce insanın öldürüldüğü bir çatışmanın ortasında gösterinin geri dönmesine karar verdi. Birleşmiş Milletler'e göre ülkeden kaçan mültecilerin sayısı milyonları buluyor.

Netflix, son birkaç hafta içinde Rusya ile bağlarını kesen birçok şirketten biri. Akış platformu artık orada mevcut değil. Ülkede de üretim ve içerik alımlarını askıya aldığı bildirildi. Mevcut bir savaş varken şirketin böyle bir karar alması bazıları tarafından şaşırtıcı olarak nitelendirildi. Siz  bu konuda ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize bildirin.

Yorumlar
Mk Ultra
Ruslar çekiliyor ana ve küçük şehirler harabeye döndü Ukrayna da kalanlar açlıktan susuzluktan ölecekler. Toplu kıyıma dönüşecek.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.