Güncel

Netflix'ten gülümseten Twitter mesajı

Netflix Türkiye Twitter hesabından akşam saatlerinde yapılan bir paylaşım yüzleri güldürdü.


İnternet üzerinden yayın yapan platformların RTÜK denetimine tabi olmasıyla beraber Türkiye'den çıkacağı söylentileri yayılan Netflix, yaptığı bir açıklama ile bu bilgiyi yalanlamıştı. Bugün akşam saatlerinde platformun Twitter hesabından yapılan bir paylaşım ise takipçilerin yüzlerini güldürdü.

Netflix'ten gülümseten Twitter mesajı

Netflix Türkiye resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda platform ile ilgili iddialara gönderme yapılarak "Benim sizi bırakmaya hiç niyetim yok... Söylentilere kulak asıp kendinizi lütfen üzmeyin! 😇" mesajı verildi.

Büyük bir hızla beğenilen bu mesaj haberi hazırladığımız saate 5.466 retweet ve 62.915 beğeni almıştı. Rakamların her dakika arttığını da belirtelim.

Türkiye'de faaliyetleri bulunan platform zaten gün içinde ülkemizden ayrılmayacağını duyurmuştu. Yapılan bu paylaşımla beraber yüreklere su serpen platformun Türkiye'deki yatırımlarını devam ettireceği de kesinleşmiş oldu.

İşte Netflix Türkiye'nin Twitter üzerinden paylaştığı mesaj: 

Yorumlar
tamer
ADAMLAR LAN TR DEN İYİ KAZANIYOZ Bİ KAÇ KÜFÜRÜ ÇIKARIRIZ PARA BASMAYA DEVAM EDERİZ BİŞİ OLMAZ DEMİŞLER AÇIKÇASI
Cevapla
Ender Abut
Bu kadar müşteriyi bırakıp gidecek kadar saf değiller 🙂
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.