Güncel

Nexo 24 saatte %8 arttı; İşte NEXO'nun ilk 100 paketin lideri olmasının nedeni!

Nexo 24 saatte %8 arttı; İşte NEXO'nun ilk 100 paketin lideri olmasının nedeni!

Nexo 24 saatte %8 arttı; İşte NEXO'nun ilk 100 paketin lideri olmasının nedeni!

Kripto ticaret platformu FTX'in çöküşü ve müteakip satışların neden olduğu kripto para piyasasındaki belirsizlik devam ederken, kripto borç veren Nexo ( NEXO ) dahil olmak üzere bazı dijital varlıklar hala güçleniyor.

Nexo 24 saatte %8 arttı; İşte NEXO'nun ilk 100 paketin lideri olmasının nedeni!

8 Aralık'ta alınan CoinMarketCap verilerine göre, belirsizliğe rağmen, Nexo'nun yerel token'ı hem günlük hem de haftalık grafiklerde ilerleme kaydediyor ve 24 saatlik kazançlarda ilk 100 kripto para birimine liderlik ediyor.

Nexo 24 saatte %8 arttı; İşte NEXO'nun ilk 100 paketin lideri olmasının nedeni! - Resim : 1

Günlük en çok kazanan 5 kişi. Kaynak: CoinMarketCap

Nexo fiyat analizi

Yazının yazıldığı sırada NEXO, aylık grafiğindeki %31,67'lik kaybından kurtulmaya çalışırken, gün için %8,02 ve bir önceki haftaya göre %3,51 artışla 0,6687 $'dan el değiştiriyordu.

Nexo 24 saatte %8 arttı; İşte NEXO'nun ilk 100 paketin lideri olmasının nedeni! - Resim : 2

NEXO 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Mevcut durumda, CoinMarketCap verilerine göre Nexo'nun piyasa değeri şu anda 374,48 milyon dolar ve bu göstergeye göre onu 81. en büyük merkezi olmayan finans ( DeFi ) varlığı olarak konumlandırıyor.

Nexo neden ilerliyor?

Nexo, "ABD eyalet ve federal düzenleyicileri ile 18 aydan uzun süredir devam eden ve çıkmaza giren iyi niyetli diyaloğun" ardından, önümüzdeki aylarda ABD'den yavaş yavaş çekilmeyi planladığının duyurulmasından bu yana özellikle kazançlar kaydediyor.”

Platformun blog gönderisinde daha ayrıntılı olarak açıkladığı gibi:

“Aksi söylemlere rağmen, ABD'nin blockchain işletmelerini etkinleştirmek için ileriye dönük bir yol sağlamayı reddettiği ve müşterilerimize düzenleyicilerin kendi çıkarlarına odaklandıkları konusunda güven veremeyeceğimiz maalesef artık bizim için açık.”

Bununla birlikte şirket, müşterilerine varlıklara erişimlerinin kesintisiz kalacağı ve ödeme uzmanlarının bu arada para çekme işlemlerini işlemeye devam edeceği konusunda güvence verdi.

Ağustos ayında bir noktada, Nexo belirteci aynı zamanda ilk 100 kripto arasında en iyi günlük performansı kaydediyordu, geliştirme ekibi o zamanlar yakında çıkacak olan Ethereum ( ETH ) yükseltmesi Birleştirme stratejilerini tartışıyor ve ağın içinde olduğunu gösteriyor.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.