Güncel

Nokia Apple’a gönderme yaptı!

Samsung’dan sonra Nokia da Apple’a reklamla gönderme yaptı.

Nokia Apple’a gönderme yaptı!

Reklamda iPhone 5’in renksizliğinden yakınan bir Apple tüketicisinden bahsediliyor.

“Time to Switch-Değiştirme Vakti” başlığı ile Youtube’a yüklenen video iPhone sırasında bir süre bekledikten sonra eline aldığı iPhone 5’in ‘renksiz’ olduğuna değiniyor ve Apple Store’da olay oluyor.

Siyah beyaz olan video’da renksizlikten şikayet eden kullanıcıların tepkisinden alamlar çalıyor ve Apple çalışanları sinirleniyor. Tepki gören kullanıcı da kaçıyor ve elinde Lumia 920 bulunan rengarenk insanlara rastlıyor.

AppleInsider sitesi, Nokia’nın cep telefonu Lumia 920 telefonunun özlelikleri yerine neden iPhone 5’i eleştirdiğini anlayamadıklarını ayrıca reklamın eğlenceli bir tarafı olan Samsung’la kıyasladıklarında çok basit kaldığını belirtti.

İşte merak edilen video ;


Samsung’un Eylül ayında yayımlanan, “The Next Big Thing is Already Here” adlı reklamında da iPhone satış kuyruğu konu edilmiş, alıcıların telefon özelliklerinden bilgisi bile bulunmadığına değinilmişti.

Nokia’nın, en son tanıttığı Lumia 920 telefonunun özellikleri yerine neden iPhone 5’i eleştirmeye çalıştığını anlamadıklarını belirtirken, reklamın eğlenceli bir tarafı olan Samsung reklamına kıyasla oldukça bayağı kaldığını belirtti.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.