Güncel

Nokia, MWC 2020 için davetiyelerini gönderdi

Cep telefonu markası Nokia, Mobile World Congress MWC 2020’de düzenleyeceği etkinlik için davetiyelerini göndermeye başladı.

Nokia, MWC 2020 için davetiyelerini gönderdi

Yeni mobil teknolojiler için en önemli fuarlardan biri olacak Mobile World Congress (MWC) 2020 mobil dünya tarafından merakla beklenirken, Nokia 23 Şubat tarihinde düzenleyeceği MWC etkinliğinin davetiyelerini gönderdi.

Nokia, MWC 2020 için davetiyelerini gönderdi

24-27 Şubat tarihleri arasında İspanya’nın Barcelona şehrinde düzenlenecek  olan Mobile World Congress (MWC), 2020 yılında gerçekleştirilecek en büyük teknoloji etkinliklerinden biri olacak. Dünyanın en önemli teknoloji şirketlerinin yeni teknolojilerini tanıtacağı konferansta mobil dünyanın önemli isimlerinin yeni modellerini tanıtması bekleniyor. Konferansın konuklarından biri olan ve mobil dünyada istediği başarıyı henüz yakalayamamış olan Nokia 23 Şubat tarihinde gerçekleştireceği Nokia etkinliği için davetiyelerini gönderdi.

Mobil teknoloji dünyasının yeni teknoloji ve modellerinin sergileneceği Mobile World Congress (MWC) 2020’de şuan için bir aksaklık olduğu belirtilmese de bildiğiniz gibi birçok teknoloji şirketi koronavirüs salgınından olumsuz bir şekilde etkilendi. Barcelona’da gerçekleştirecek MWC 2020’de birçok Çinli teknoloji devi yer alacak. Bu durum her ne kadar olumsuz bir tablo yaratmasa da konferansa katılan şirketleri ve basın mensuplarını etkileyecek bir durum yaratabilir.

MWC 2020 kapsamında yeni akıllı telefonları kullanıcılara tanıtacak teknoloji şirketleri koronavirüs salgını ile ilgili olarak MWC 2020 kapsamında bir açıklama gerçekleştirmediler fakat bu durumdan kaygı duydukları tahmin edilebilir. Salgının boyutlarının nasıl bir boyuta ulaşacağı şuanda kestirilemezken durumun kötüye gitmesi durumunda konferansın ertelenebileceği tahmin ediliyor.

Nokia yeni akıllı telefon modellerini sergileyecek

Mobil dünyada istediği seviyelere ulaşamayan Nokia’nın MWC 2020 kapsamında yeni akıllı telefonlar tanıtması bekleniyor. Son zamanlarda piyasaya çıkaracağı yeni modelleri ile ilgili birçok duyum ve sızıntı olan şirketin MWC 2020 etkinliğinde ekran altında ön kamera yer alan Nokia 9.2 Pureview, Nokia 5.2 ve Nokia 1.3 modellerini bu etkinlik kapsamında tanıtması bekleniyor.

Medya sponsoru olduğumuz dünyanın en büyük mobil teknolojiler fuarı olan MWC ile ilgili en yeni gelişmeleri ve tüm haberleri MWC 2020 sayfalarımızda bulabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.