Güncel

Nokia’dan Asha kullanıcılarına süper yılbaşı hediyesi!

Asha platformunun en sevilen ücretli dört Gameloft oyunu, aralık ayı boyunca Nokia’dan her hafta birer birer hediye!


Özellikle sosyal medyada aktif olan genç kullanıcıların tercih ettiği Nokia Asha serisi, aralık ayı boyunca kullanıcılarına erken yılbaşı hediyeleri veriyor! Asha’nın Gameloft tarafından yayınlanan en gözde ücretli dört oyunu, aralık ayı boyunca her hafta birer birer hediye ediliyor.

Şimdiye kadar Nokia Mağaza’dan 14 milyondan fazla kez indirilen oyunlardan “Modern Combat 4” ilk hafta, “Assassins Creed Revelations” ikinci, “Driver” üçüncü ve “Brain Challenge 4” dördüncü haftalarda tüm Nokia Asha cihazlarına ücretsiz indirilebilecek.

1387531905_nokia-asha-311-hero.jpg

Modern Combat 4 mobilde First Person Shooter (FPS) kategorisindeki bir numaralı oyun olup, bilgisayar kalitesindeki grafikleriyle, aksiyon oyununun mücadelelerini bir askerin gözünden sunuyor.

Assassins Creed Revelations: Arcade türünde, Haçlı seferleri sırasında hayatta kalmak için savaşan bir suikastçının mücadelesine eşlik ediyoruz.

 1387531824_assassinscreed.jpg

Driver: Bu nefes kesici yarış oyunu, sürüş oyunlarına yeni bir tarz getirirken tamamen yenilenen grafikleri içeriyor.

 1387531841_driver.jpg

Brain Challenge 4: Oynarken düşündüren, görsel hafıza, mantık, matematik ve odaklanma yeteneklerinizi geliştiren bir oyundur. Yaratıcılığını keşfedeceğiniz içeriklere sahiptir.

 1387531860_brainchallenge.jpg

Nokia Asha’nın renkli dünyası bu oyunlarla daha da eğlenceli hale gelecek!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.