Güncel

Paul Walker'in ölmeden önceki son filmi vizyona girdi: 'Hours'

Paul Walker'dan kalan son miras!


Bildiğiniz üzere Paul Walker geçtiğimiz haftalarda geçirdiği trafik kazasıyla birlikte hayatını kaybetti. Sosyal medya ve haber dünyasında adına çıkan onlarca asılsız haber ve dedikodulara rağmen ünlü aktörün ölüm haberi milyonlarca sevenini üzdü.

Halihazırda çekimlerinin sürdüğü Hızlı ve Öfkeli 7'nin başrol oyuncularından birisi olan Paul Walker'ın ölümü üzerine filmin senaryosunda ve oyuncu kadrosunda ne gibi değişiklik olacağı henüz belli değil. Paul Walker'ın ölümünün ardından Hours adında bir film vizyona girecekti, bu filmin başrol oyuncusu da hepinizin tahmin ettiği gibi Paul Walker idi.

1387461018_basliksiz-2.jpg

Paul Walker'ın ölmeden önceki son eseri olan Hours filminin konusunda baktığımızda; Nolan’ın (Paul Walker) hikayesini anlatıyor. Katrina kasırgası sırasında eşi doğum sırasında hayatını kaybeder ve yeni doğmuş bebeği ile hastanede tek başlarına kalırlar. Doğa şartlarına ve yağmacılara karşı vereceği mücadeleyi anlatmaktadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.