Güncel

Nokia'ya bir darbe daha geldi!

Nokia'nın bir yetkilisi daha ayrılıyor.

Nokia'ya bir darbe daha geldi!

Nokia'nın zor durumda olduğu ve maddi açıdan kötü günler geçirdiği herkes tarafından biliniyor.  Şirketin maddi kayıpların yanında önemli isimlerin kaybı da devam ediyor. Geçtiğimiz ay Lumia serisine ait projelerden sorumlu İkinci Başkanı Ilari Nurmi istifa etmişti. Şimdide Görüntüleme Deneyimi Birimi'nin başındaki Damian Dinning görevinden istifa etti.

Dinning'in şirketten kendi kararıyla ayrıldığı belirtildi ve görevi tam olarak 30 Kasım'da bırakacağı açıklandı. Dinning'in şirkette kilit bir rolü bulunuyordu ve birkaç gün önce attığı tweet ile 10 Aralık için çok heyecanlı olduğunu, daha fazla bir şey diyemeyeceğini ve Nokia ile doğrudan yapacağı bir şey olmadığını açıklamıştı.

1353842043_nkdinning450.jpg

Bakalım bu görevi Nokia kime verecek ve Dinning 10 Aralık'ta nerde görev alacak.

Yorumlar
Misafir
nokia bitik bir firma artik zor. samsung htc sony gibi firmalara sadece meze olur nokia.. yapmasi gereken dandik ucuz tlf uretecek yaptigi en iyi is bu zaten... o eskidendi nokia simdi bok ia
Cevapla
Misafir
dostum sorun androide geçmede değil.sorun geliştirdiği binlerce patentini androide uyduramamak.yani symbian onlar için biçilmez kaftan üretilen teknolojinin daha wp8 ile uyumu bile sağlanamadı.örneğin pruwiev teknolojisi wp8 de henüz tam uyarlanmadı uyarlansa ilk iş 41 megapikselli lumia çıkarmak olacak ama geçen youtubede gördüm lumia 809 diye yanlış hatırlamıyorsam 41 megapiksel uzaydan gelme çok değişik bir cihazdı dönebilen bir kameraya sahipti bakalım konsept nasıl işlicek.hayırlısı.gelelim istifa eden bu arkadaşa allah bilir işin içinde neler vardır.hayırlısı.
Cevapla
android daima
nokianin bu android inadi nedir ben anlamadim gittim bir androidli tel cikarsa musluktan su akar gibi kasasina para akacak inat ediyor farkli olcam digerlerinden diye
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.