Güncel

"Noktala" iPhone uygulaması ile "Nereye Gitsek" derdinden kurtulun!

"Noktala" programı gideceğiniz mekanları önceden size tanıtıyor ve gittiğiniz mekanda kötü sürprizlerle karşılaşmıyorsunuz!


2013 yılında kullanıcıların mekanları keşfedip - değerlendirmesi ve “noktala”yıp favori listeleri oluşturabilmesi için kurulan Noktala, iPhone uygulaması bu gün en son haline gelerek AppStore'da ki yerini aldı. Bu ilginç ve oldukça etkili programı sizlere kesinlikle tavisye ediyoruz. 

Alışveriş, cafeler, gece hayatı, halka açık alanlar, konaklama, restoranlar, sanat & eğlence, spor alanları ve tarihi yerler gibi kategorilere dağılmış 5 binden fazla mekan barındıran Noktala, aynı zamanda kullanıcı yorumlarına da yer vermekte.

Noktala'nın iPhone uygulaması kullanıcılara; Keşfet özelliği ile öne çıkan içerikleri sunmakta, Akış özelliği ile diğer kullanıcıların ve takip edilen kullanıcıların son aktivitelerinin görüntülenmesini sağlamakta, Etrafımda özelliği ile yakın mekanları listelemekte ve daha birçok özelliği ile iPhone kullanıcılarına keyifli bir keşif olanağı sağlamaktadır.

1405343076_ekran-alintisi.png

Ayrıca özel olarak oluşturulmuş listeler ve blog yazıları ile de kullanıcılara zengin bir içerik sunan Noktala, her ay yayınlanan kahvaltı listeleri, “Gözleme nerede yenir?”, “Mantı nerede yenir?” gibi listeler ve inceleme yapılan mekanları kullanıcılarla buluşturmayı amaçlamaktadır.

Akıllı telefoınları daha da akıllandıran bu tarz programları destekliyor ve devamının gelmesini istiyoruz.

Noktala programını iOS yüklü cihazınıza ücretsiz olarak indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.