Güncel

Nusret sosyal medyada tekrar gündeme oturdu

Nusret Gökçe, son paylaşımıyla sosyal medyada gündem oldu. Avustralya Açık Tenis Turnuvasıyla ilgili "Yakında Avusturya Açık'tayım" diyen Gökçe espri konusu oldu.

Nusret sosyal medyada tekrar gündeme oturdu

Dönem dönem söylemleri ve hareketleri ile gündeme gelen Nusret Gökçe tekrar bir söylemi ile sosyal medyada gündem oldu. "Salt Bae" olarak tanınan Gökçe daha önce et tuzlama hareketi ile dünya genelinde bir ün kazanmıştı.

Bu hareketinin ardından sosyal medyada her yaptığı ile dikkat çeken Nusret şimdi de bir söylemi ile tekrar gündeme oturdu.

Nusret sosyal medyada tekrar gündeme oturdu

nusret

Instagram hesabında yaptığı paylaşımlarla ilgi çeken Nusret Gökçe, adından söz ettirmeye devam ediyor. Tenis oynarken çekilen fotoğrafını yayınlayan Gökçe, şu an devam eden Avustralya Açık Tenis Turnuvası'na yönelik bir paylaşımda bulundu. Nusret gönderisinde "Yakında Avusturya Açık'tayım." ifadelerini kullanınca sosyal medyanın diline düştü. 38 yaşındaki Nusret, ülke isimlerini karıştırınca sosyal medyada dalga konusu oldu.

Avustralya Açık Turnuvası, her yıl Ocak ayında Melbourne Park'ta düzenleniyor. Dört dünya Grand Slam tenis turnuvasından ilki olan etkinlik dünya genelinde ilgi topluyor. İlk olarak 1905 yılında düzenlenen turnuva, kronolojik olarak diğer Grand Slam turnuvaları olan Wimbledon, Fransa Açık ve Amerika Açık'tan önce düzenlenmekte. Nusret de bu turnuvaya gönderme yapayım derken ülke isimlerini karıştırınca olay oldu.

30 Ocak'ta sona erecek olan etkinlik başta tenis severler olmak üzere tüm spor sevenlerin ilgisini çekiyor. 

Yorumlar
Merdan
Telefonumda diğer seywar one nasil sile bilirim hawisasi 7 gb oldu
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.