OBSS, sektör liderleri ile bir arada

Türkiye’de yazılım sektörünün öncü markası olan OBSS, 02-04 Nisan tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen ve bilgi teknolojileri sektörünün liderlerine ev sahipliği yapan IDC Turkey CIO Summit 2014 konferansının altın sponsoru oldu.

OBSS, sektör liderleri ile bir arada

Kurulduğu günden bu yana bilişim sektörü ile ilgili etkinliklere her zaman destek olan OBSS,               IDC Turkey CIO Summit 2014’ün de altın sponsoruydu. Türkiye’de 2010 yılından beri yapılmakta olan ve bu yıl 5. kez gerçekleştirilen CIO Summit Konferansı 02 - 04 Nisan 2014 tarihleri arasında Antalya Kaya Palazzo Golf Resort’ta düzenlendi. Farklı sektörlerden birçok üst düzey bilgi teknolojileri yöneticisini ve CIO’yu bir araya getiren IDC Turkey CIO Summit Konferansı; firmalara, üst düzey temsilcilerle bir araya gelme ve iş bağlantıları kurma fırsatı sundu.

Etkinlikte üç gün boyunca farklı konularda birçok panel yapıldı. OBSS Genel Müdürü Zafer Şen           4 Nisan 2014 Cuma günü saat 09.25-10.30 saatleri arasında “Transform While Perform: Achieving Better Business Results on the Third Platform” konulu panelde konuşmacı olarak yer aldı. Türkiye’nin bilgi teknolojileri alanındaki en etkin yöneticilerinin buluştuğu bu konferansa OBSS’den de birçok üst düzey yönetici katıldı.

 1398763041_img4967.jpg

Java ve .NET alanındaki anahtar teslim projeleri, Türkiye’nin en büyük ve prestijli kurumlarına sunduğu mobil uygulama çözümleri  ve başarılı proje yönetimi ile tanınan OBSS’nin standı etkinlik boyunca katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü. OBSS ekibi, yeni ve devam eden projeleriyle ilgili sektör temsilcilerini bilgilendirdi. CIO Summit katılımcıları, OBSS’nin çalışmaları ve projeleri ile ilgili beğenilerini dile getirdi.

Etkinlik boyunca sunumlarda üzerinde durulan konular bulut bilişim, veri merkezleri, kurumsal mobilite ve politikaları, güvenlik, iş sürekliliği, işbirliği uygulamaları ve tümleşik iletişim, iş analitiği, kurumsal mobilite, sosyal medya ve yönetilebilen hizmetler oldu. IT sektöründe gerçekleştirdiği başarılı projelerle tanınan OBSS, bu etkinlik ile bilgi teknoloji sektör liderleri olan ilişkisini pekiştirdi.

Alanında deneyimli, uzman ve nitelikli bir çalışma kadrosuna sahip olan OBSS, önümüzdeki yıllarda da bilgi teknolojileri liderleri ile bir araya gelme fırsatı yakalayabileceği etkinliklere katılmayı hedefliyor.