Ofise sorduk: Hangi sosyal ağı kullanıyorsunuz?

Ofise sorduk serimiz devam ediyor. Daha önce yaptığımız 'bir telefona 8 bin TL verilim mi?' videosundan sonra şimdi de ''Hangi sosyal ağı kullanıyorsunuz?'' sorusunu ofisteki arkadaşlara sorduk.

Ofise sorduk: Hangi sosyal ağı kullanıyorsunuz?

Teknolojioku ailesi olarak başlattığımız ''Ofise sorduk'' serimizde bu hafta ''Hangi sosyal ağı kullanıyorsunuz?'' sorusuna yer verdik. Gözlemlediğimiz kadarıyla genellikle ofisten ''Instagram'' yanıtını aldık. 

Dünyanın en popüler sosyal paylaşım platformlarından biri olan Instagram, her geçen gün kullanıcılarına getirdiği yenilikler ile kitlesini genişletmeye devam ediyor. Facebook kanadı ise gerek uyguladığı politikalar gerek veri güvensizliği ile her geçen gün elinde bulundurduğu kitleyi kaybederek küçülmeye gidiyor. 

İşte Özgür Çetin, M. Sait Bilgin, Hande Orta, Ruken Canan, Sedat Pamuk, Seriye Vural Bilen ve Ünsal Sarıtoprak'ın sosyal medya mecralarına ilişkin yorumlarına yer verdiğimiz video:

''Bir telefona 8 bin TL verilir mi?'' videomuza ulaşmak için ise buraya tıklayabilirsiniz. 

Peki ya siz hangi sosyal mecralarını kullanıyorsunuz? Düşüncelerinizi bizlere aşağıda yer alan yorum yap kısmından aktarabilirsiniz.