Güncel

Ofise sorduk: Hangi sosyal ağı kullanıyorsunuz?

Ofise sorduk serimiz devam ediyor. Daha önce yaptığımız 'bir telefona 8 bin TL verilim mi?' videosundan sonra şimdi de ''Hangi sosyal ağı kullanıyorsunuz?'' sorusunu ofisteki arkadaşlara sorduk.

Ofise sorduk: Hangi sosyal ağı kullanıyorsunuz?

Teknolojioku ailesi olarak başlattığımız ''Ofise sorduk'' serimizde bu hafta ''Hangi sosyal ağı kullanıyorsunuz?'' sorusuna yer verdik. Gözlemlediğimiz kadarıyla genellikle ofisten ''Instagram'' yanıtını aldık. 

Dünyanın en popüler sosyal paylaşım platformlarından biri olan Instagram, her geçen gün kullanıcılarına getirdiği yenilikler ile kitlesini genişletmeye devam ediyor. Facebook kanadı ise gerek uyguladığı politikalar gerek veri güvensizliği ile her geçen gün elinde bulundurduğu kitleyi kaybederek küçülmeye gidiyor. 

İşte Özgür Çetin, M. Sait Bilgin, Hande Orta, Ruken Canan, Sedat Pamuk, Seriye Vural Bilen ve Ünsal Sarıtoprak'ın sosyal medya mecralarına ilişkin yorumlarına yer verdiğimiz video:

''Bir telefona 8 bin TL verilir mi?'' videomuza ulaşmak için ise buraya tıklayabilirsiniz. 

Peki ya siz hangi sosyal mecralarını kullanıyorsunuz? Düşüncelerinizi bizlere aşağıda yer alan yorum yap kısmından aktarabilirsiniz.

Yorumlar
Lukas
Facebooku ilk günlerinde kullanmaya başladım, defalarca kapattım açtım, en son nasıl tamamen silip kaçtığımı hatırlamıyorum. Psikoloji tuvaleti olmuş kimse de sifonu çekmiyor, çok fena. Twitter çok yapay ve yorucu günlerce bakmadığım oluyor. Whatsapp mecburen, youtube daha geniş bir mecra. haber siteleri o kadar
Cevapla
Mahmutt
İnstagram kullanmıyorum, twitter kullanmıyorum, facebooku sadece üye olduğum araba forumları için ara sıra açıyorum o kadar, ben en çok teknoloji siteleri, ara sıra youtube-whatsapp o kadar, asosyal miyim hocam ben
Cevapla
Murat
Bence doğru olanı yapıyorsun :) bende kullanmam sosyal medya boşa geçen zaman olarak görüyorum.
Yılmaz
Ben de en çok Instagram kullanıyorum. Facebook'un tadı yok. Ama Instagram da Facebook'un. Yani Mark'a çalışıyoruz :)
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.