Güncel

Okulu asmak tarih oluyor

Artık çocuklarınızın nerde olduğunu bileceksiniz.1327939769_hdgf.png
Foursqaure firmasının kullanıma sunduğu bir servis kullanıcıların ailelerine nerede olduklarını bildirmesini sağlıyor. Ailelerin gözünü arkada bırakmayacak uygulama okulu asmak isteyen öğrenciler içinse o kadar eğlenceli olmayacak gibi gözüküyor.
1327939820_dkald.png

Hizmetin kullanılabilmesi için hashtagmom.com adresine kayıt olan kullanıcılar, Foursquare'de yaptıkları check-in'lere  mom'ı ekliyor. Bu sayede kullanıcıların Foursquare ile yaptıkları check-in annelerine bildiriliyor.

Jeff Winstein ve Steve Pike adında iki programcı tarafından geliştirilen mom ile kullanıcı anne babasından birinin telefon numarasını ilgili alana girip Foursquare'e bağlandığında, aileler çocuklarının gitmek istediği yere sağ salim gittiğinden ya da gitmediğinden haberdar oluyor.

Yorumlar
Misafir
Kardeşim bu konu sadece çocuklar içinmi geçerli yoksa bu yukarda belirtilen ürün herkesde kullanılabilirmi ? niteliği nedir bilgi verirseniz memnun oluruz.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.