Güncel

Olimpiyatların yayınlanmamış görüntüleri Google+ da!

Yetkililerin iddiasına göre televizyonda dahi görülmeyen sahneler burada bulunuyor.

Olimpiyatların yayınlanmamış görüntüleri Google+ da!

Londra 2012 Yaz Oyunları, dün Türkiye saatiyle 23:00 te açılışı yapıldı ve birçok platformda olduğu gibi sosyal ağlarda da gündem maddesi oldu. Olimpiyatların başlamasıyla birlikte özellikle akıllı telefonlar aracılığıyla yapılan paylaşımlar ile heyecan dolu açılışın heyecanı sanal alemde de yaşandı.

Birçok web sitesi özel sayfa ve yayınlar hazırladığı oyunlar, Twitter'ın en çok konuşulanları listesine kısa sürede girdi Google'ın sosyal ağı Google Plus'ta bunlardan birisi oldu.Facebook'a rakip olarak çıkarılan fakat bir türlü istediği başarıyı yakalamayan Google+ şimdi de büyük yankı uyandıran etkinliklerle popüler olmaya çalışıyor.

1343523846_c11343507920.jpeg

Google+ yetkilileri Londra 2012 Olimpiyatları'na özel etkinlik sayfası açtılar. Yetkililer tüm organizasyon boyunca etkinliğe "katılıyorum" diyenler tarafından sosyal ağda paylaşılan fotoğrafları tek sayfadan yayınlayacak. Platform kullanıcıları önemli kareleri manşetten paylaşabildiği gibi yorum yapmaları da mümkün olacak. Bu kapsamda ilgili görselleri tekrar gönderebilecek  ya da slayt gösterisi olarak izleyebileceksiniz.

Yetkililerin iddiasına göre televizyonda dahi görülmeyen sahneler burada bulunuyor. Diğer taraftan beklediği ziyaretçi trafiğini elde etmeye çalışıyorlar.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.