Güncel

Örümcek Adam 4'ün yeni fragmanı!

Temmuz ayında gösterime girecek olan dördüncü versiyon Spider- Man, Örümcek Adam'ın yeni fragmanını haberimizde izleyebilirsiniz.

Örümcek Adam 4'ün yeni fragmanı!

Dünyada en çok sevilen ve tanınan süper kahramanlardan olan Örümcek Adam, dördüncü kez sinemalarda yerini alacak. Örümcek adam serisi Sam Raimi'nin yönettiği ilk üç film gösterime girdiği yıllarda çok ilgi görmüştü ve rekorları alt üst etmişti. Filmin yapımcısı Sony daha sonra yönetmenle anlaşamayınca seriyi tekrar başlatmaya karar verdi.

1336214178_tobey-maguire-spider-man.jpg

Yeni Örümcek Adam yani Spider-Man, Peter Parker'ın karanlık geçmişini araştırırken Batman Begins'in izinden gitmeyi tercih ediyor. Önceki üç Örümcek Adam filminde, karakterin şakacı yanları arka planda tutulmuştu. Örümcek Adam'ın düşmanlarına yaptığı espriler çizgi popülerliği arttırmıştı.

Temmuz ayında gösterime girecek olan dördüncü versiyon Spider- Man, Örümcek Adam'ın yeni fragmanını aşağıda izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.