Güncel

Otobüste çıkan kavganın görüntüleri viral oldu

İstanbul Çekmeköy’de bir İETT otobüsünde, yabancı uyruklu çocukları oturduğu yerden kaldırmak isteyen biri ile diğer yolcular arasında tartışma çıktı.

Otobüste çıkan kavganın görüntüleri viral oldu

Otobüste çıkan kavganın görüntüleri sosyal medyada viral oldu. Geçtiğimiz gün akşam saatlerinde Çekmeköy’de seyir halinde olan bir İETT otobüsünde kavga meydana geldi. İddialara göre otobüste yolculuk eden bir adam yabancı uyruklu 3 çocuğu oturdukları yerden kaldırmak istedi. Yabancı çocuklar anneleriyle birlikte otobüse binmişlerdi.

Ancak otobüsteki diğer yolcular çocukları kaldırmak isteyen adama karşı çıktı. Bunun üzerine yolcular arasında tartışma başladı. Tartışma, kısa sürede yumruklu kavgaya dönüştü. Çocukları kaldırmak isteyen yolcu ile diğer yolcular birbirlerine yumruklarla girdi. Diğer yolcuların da panik yaşamasıyla kavga ortamı gittikçe büyüdü. Olaylar bir vatandaşın cep kamerasına yansıdı.

Otobüste çıkan kavganın görüntüleri viral oldu

Olay, geçtiğimiz gün akşam saatlerinde Çekmeköy’de seyir halinde olan bir İETT otobüsünde meydana geldi. Kullanıcılar olayla ilgili "Zaten metrobüs o kadar doldurulmamalıydı" gibi yorumlarda bulundu. Herkesin parasını verip oturma hakkı olduğunu iddia edenler ve çocukların yer vermesi gerektiğini düşünenler arasında anlaşmazlık çıktı diyebiliriz.

Konunun özellikle çocukların oturulmasıyla mı ilgili olduğu yoksa yabancı uyruklu olmalarıyla da bir bağlantısı olup olmadığı merak konusu. Ancak ülkedeki herkesin her an her yerde kavga etmeye meyilli olduğunun da açık göstergesi. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlar
İlhan
Adam haklı tabi çocuğun varsa al kucağına yada yanına.İnsanlar zaten gergin,birde iş stresi bomba gibi patlıyor insanlar
Cevapla
GrandMaster
bağırıp çağırarak haklı çıkmaya çalışan kıroya destek ha ? parasını verip boş koltuğu bulan oturur. saldırarak koltuk gasp etmek ha ? iyi ki orada değildim.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.