Güncel

Otomotiv Sektöründeki Riskler Mercek Altında

NART Risk Management Forum’da 9. yılıyla devam ediyor.


Her alanda gerekli olan risk yönetiminin bu yıl ki ayağında otomotiv sektöründeki riskler değerlendirilecek. Alınacak risklerin belirlenmesi, risk alma potansiyeli, risk altındaki bilginin değeri ve güvenlik unsuruna göre belirlenen yönetim şekli olan risk yönetimi, riskin önceden tahmin edilmesi, ölçülmesi ve kontrol edilmesini ifade ediyor.

N1346151789_forum-2011-index.jpgART Risk Management Forum 2004 yılından bu yana Risk Yönetimi ve Sigorta sektöründe yapılan en önemli uluslararası organizasyonlardan biri haline geldi. Bu sene 9.’su düzenlenen “Otomotiv Sektörü Risklerinin Yönetimi” konulu NART Risk Management Forum, Otomotiv sektörünün değişen zorlu koşullarına pazar oyuncularının nasıl uyum sağlamaları gerektiğini gösteren içeriklerden oluşuyor. Endüstriyel ve Hizmet Kuruluşları ile Risk Yönetimi ve Sigortacılık dünyasının bilgilerinin üretildiği, paylaşıldığı, farklı görüşlerin buluştuğu, işbirliği olanaklarının yaratıldığı, NART Risk Management Forum’a her yıl yüzlerce üst düzey yönetici katılıyor. Paneller, sunumlar, vaka incelemeleri dünyanın ve Türkiye’nin lider yatırımcıları ve uzmanları tarafından katılımcılara aktarılıyor.

Otomotiv Sektörü Risklerinin Yönetimi” konusunun tartışılacağı NART Risk Management Forum toplantısına, T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, T.C. Çevre ve Orman Bakanlığı, Alman -Türk Sanayi ve Ticaret Odası, Türk-Fransız Ticaret Derneği, İstanbul Sanayi Odası (ISO), Türk Amerikan İşadamları Derneği, Otomotiv Sanayii Derneği (OSD), Taşıt Araçları Yan Sanayicileri Derneği (TAYSAD), Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD), Otomotiv Yetkili Satıcıları Derneği (OYDER), Türkiye Sanayici ve İşadamları Derneği (TUSİAD), Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği (TSRŞB), Türkiye Bankalar Birliği, Türkiye Genç İşadamları Derneği (TUGİAD), Risk Yönetim Şirketleri ve Sigorta Sektörü’nün Temsilcileri, bu sektörlere hizmet veren tüm kuruluşlar katılacaklar.

Yorumlar
Misafir
Bı alamadık gitti
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.