Güncel

Outlast 2 Hakkında İlk Bilgiler Ortaya Çıkıyor

Korku ve gerilim oyunu Outlast'in yeni oyunu Outlast 2 hakkında ilk bilgiler ortaya çıktı

Outlast 2 Hakkında İlk Bilgiler Ortaya Çıkıyor

İçerdiği şiddet öğeleri nedeniyle ülkemiz de dahil olmak üzere pek çok ülkede yasaklanan korku gerilim oyunu Outlast'in yeni oyunu Outlast 2 hakkında ilk bilgiler ortaya çıkmaya başladı.

1452432164_outlast-1.jpg

Outlast 2 Hakkında İlk Bilgiler Ortaya Çıkıyor

En başarılı korku gerilim oyunlarından biri olan ve içerdiği aşırı şiddet dolu sahneleri nedeniyle çok sayıda ülkede yasaklanan Outlast, bilindiği üzere bir akıl hastanesinde geçiyordu ve bu akıl hastenesinden kaçıp kurtulmaya çalıştığımız bir oyun olarak hafızalarda yer etmeyi başarmıştı.

Outlast 2'nin ise farklı bir alanda geçeceği bilgisi ortaya çıktı. Yayınlanan kısa bir fragmanda oyun ile ilgili bir detay yer almazken, oyunun geçtiği bölgenin çok farklı bir yer olacağı söyleniyor. İnsan doğasının günahkarlığı ve inançları arasında gidip gelmesini konu alması muhtemel oyunda, illk oyunda olduğu gibi yine gece görüş özellikli kameramız ile karanlıkta yolumuzu bulmaya çalışacağız. Oyunun yapımcı ve yayıncısı Red Barrels Studio Outlast 2 ile oyuncuları yay gibi gerecek gibi görünüyor. Outlast 2'nin 2016 yılının sonbahar döneminde çıkması bekleniyor.

 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.