Güncel

Oyun oynamanın tadını bu kahve ile çıkartın!

Uzun süre oyun oynadıktan sonra uykunuz geliyor, konsantreniz düşüyorsa tam da size göre bir kahve önerimiz var. TAFT Coffee!

Oyun oynamanın tadını bu kahve ile çıkartın!

Konsol ya da PC başında oyun oynarken uykunuz gelip konsantreniz düşüyorsa tam da size göre bir içecek önerimiz var.

Malum aslında pek çok oyuncu, konsantresinin artması ve uykusunun gelmemesi için enerji içecekleri kullanıyor. Lakin bu içecekler insan sağlığı için çok da yararlı değiller.

Bizim sizlere enerji içeceğine alternatif olarak çok daha sağlıklı bir önerimiz var. Filtre kahve! Elbette filtre kahve denildiğinde aklınıza pek çok marka ya da ürün gelebilir.

Lakin sizi canlı tutacak, aromasıyla uykunuzu açıp, konsantre olmanızı sağlayacak çok fazla filtre kahve bulunmuyor. Son dönemde bizim deneyimleyip sevdiğimiz bir kahveyi sizlerle  de paylaşmak istedik. TAFT Coffee.

Oyun oynamanın tadını bu kahve ile çıkartın!

Aroması ve etkisiyle diğer kahvelere pek benzemiyor. Özellikle de uykumu açsın, beni canlandırsın, konsantre olmamı sağlasın diyorsanız TAFT Coffee sizin için biçilmiş kaftan diyebiliriz.

Şunu da dip not olarak belirtelim. Kahve, enerji içeceklerine oranla insan sağlığına çok daha yararlı bir içecek. 

Tabi ki içmeniz gereken miktarı ayarlamak size kalmış bir husus. Keza TAFT'ın aroması ve sertliği gerçekten de bağımlılık yapacak türde bir lezzet. Filtre kahveye karşı mesafeli bile olsanız mutlaka TAFT'ı bir fincan da olsa denemenizi tavsiye ederiz. Elbette yine de son karar sizlerin.

Yorumlar
Bahadir Hamamcioglu1967
Siz camii ni adını değiştirirseniz Joe biden da İstanbul un adını değiştirir. ABD Vietnam da ırak ta Afganistan da savaş mı yaptı aksine soykırım yaptı ama adını savaş koydu. ABD gibi ülkeler hep soykırım yaptılar aralarına Osmanlı Devleti ni soykırım yapmakla suçladılar. Osmanlı Devleti kül oldu bitti. 1915 te Türkiye Cumhuriyeti yoktu. Eh ABD zaman da yolculuk yapıyor tarihleri karıştırıyor. Türkiye Cumhuriyeti hangi yıl doğdu unutuyor. ABD Fransa Çin hepsi soykırım yapan süper devletler.
Cevapla
Koray Demirkıran
gidin markete "dibek kahvesi" alın. Fındıklı olanından. dünyanın en güzel kahvesidir bence
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.