Güncel

Oyuncu faresi sahibini buldu!

Artık geleneksel hale gelen hediyeli yarışmamızın bu haftaki kazanını da belli oldu. Bu hafta bir Teknolojioku takipçisine Casper Excalibur marka oyuncu faresi hediye ettik.

Oyuncu faresi sahibini buldu!

Teknolojioku olarak zaman zaman gerçekleştirdiğimiz yarışmalardan birini de geçtiğimiz günlerde başlatmıştık. 24 - 29 Eylül 2018 tarihleri arasında düzenlediğimiz yarışmada hediye olarak bir adet Casper Excalibur oyuncu faresi veriyorduk. Yarışmamız sona erdi ve ödül sahibini buldu!

Oyuncu faresi sahibini buldu!


Yarışmamız sonuçlandı ve okuyucularımız arasından şanslı bir isim bizden Casper Excalibur oyuncu faresi kazandı. Gleam.io platformu üzerinden gerçekleştirdiğimiz yarışmada, katılımcılar arasından sistem tarafından rastlantısal olarak bir isim seçildi. Sistem tarafından katılımcılar arasından seçilen isim ise Halil İbrahim Keskin oldu. Kendisini tebrik ediyor ve adres bilgisi için iletişime geçeceğimizi belirtiyoruz.

Yarışmalarımız devam edecek!


Teknolojioku olarak bu tarz hediyeler verdiğimiz yarışmalarımızın devam edeceğinin müjdesini verelim. Önümüzdeki günlerde yeni bir çekilişte görüşmek üzere şimdilik hoşçakalın!

Yorumlar
Admin
Ali kardeş. Doğruluğundan emin olamadığımız konularda ne yazık ki yardımcı olamıyoruz. Bir gün inşallah laptop da hediye ederiz. Kısmet olursa sana da çıkar.
Cevapla
Ali
Üniversite ye yeni başladım laptop ihtiyacım var uzaktan eğitim dersleri için dolar yüzünden almak ne haddimize laptop çekilişi yapar mısınız benim gibi öğrenciler için iyi olur
Cevapla
Ali
Kardeş anlamadığın şu sen kimsin ya hu :D ben burda sana yorum yazmadım teknolojisioku na yazdım bir moderatör çıksa dese " kardeşim biz nereden bileceğim sen öğrenci misin " haklısın derim susarim ama sen sataşıyorsun yorum yaparken ismini bile sataşmaya yönelik yazmıyorsun . Haklısın internette her gördüğümüze inanmayız aklı başında mantıklı bir insan bunu yapar ama senin bu tutumunu yapmaz hocam gereksiz muhabbet yapmak istemiyorum cevap yazmazsan sevinirim yanlış bişey dediysem özür dilerim ama birinin durduk yere bana sataşması çok rahatsız eder beni
Ölücü
E kardeş ben nereden bileyim senin öğrenci olduğunu? Nereden bileyim bilgisayara ihtiyacın olduğunu. Her internete yazana güvenirsen işimiz zor.
Ali
Sitenin avukatı boş işler müdürü sen misin yoksa insanlar sen mi bişey talep ediyor ölücü diyon düşünceni yazmakta özgürsün ama birine laf diyerek bozmaya çalışarak yaparsan olmaz yaşımiza göre davranmayı öğrenmeliyiz
Ölücü
Geldi yine ölücüler :). Araba falan da versinler istersen kardeş.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.