Güncel

Panosonic CES 2013'te yeni ürünlerini tanıtıyor

Panasonic yeni ürün ve teknolojilerini CES 2013 Fuarı’nda tanıtıyor.

Panosonic CES 2013'te yeni ürünlerini tanıtıyor

Panasonic, CES 2013 Fuar’ında otomotiv ve havacılık için geliştirdiği eğlence sistemleri, güvenlik çözümleri ve güneş enerjisi üretimi çözümleri gibi gitgide büyüyen kurumsal çözüm işkolundaki yeni gelişmeleri ve son tüketiciye yönelik yeni televizyon, ses sistemleri, fotoğraf makinesi, kamera, küçük ev aletleri ve kişisel bakım modellerini sergiliyor.

B2B Çözümler

Panasonic gitgide büyüyen çözüm işkolunu, otomotiv ve havacılık için geliştirdiği eğlence sistemlerini, mağazalar için geliştirdiği dijital levhalar ve güvenlik çözümlerini ve daha geniş çaptaki çözümler kolunun bir parçası olan güneş enerjisi üretimi çözümlerini ziyaretçilere sergiliyor.

1357729400_panasoniccesbasintoplantisi1.jpg

B2C Ürün ve Teknolojiler

Smart VIERA, LUMIX ve HOME AV

2013 Smart VIERA televizyonları, ses sistemleri, LUMIX dijital fotoğraf makineleri ve kameralar gibi yeni ürünler de fuarda yer alıyor. Ayrıca ziyaretçiler, 2013 modellerinin sunduğu avantajları interaktif olarak ilk elden deneyip görme fırsatına sahip oluyorlar.

1357729447_panasoniccesbasintoplantisi2.jpg

Küçük Ev Aletleri ve Kişisel Bakım Ürünleri

Standa gelen ziyaretçiler, elektrikli süpürge, mikrodalga fırınlar ve küçük ev aletlerine ek olarak Nano saç kurutucuları ve saç şekillendiricileri gibi en son kişisel bakım ve güzellik ürünlerini de test edebiliyorlar.

Panasonic CES etkinliği online olarak takip edilebiliyor: http://panasonic.com/CES

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.