Güncel

Paul Walker Hızlı ve Öfkeli’ye geri dönüyor!

Hızlı ve Öfkeli serisinin önemi karakterlerinden Paul Walker serinin yeni bölümlerinde filme dahil olacak gibi görünüyor. Peki bu nasıl olacak!

Paul Walker Hızlı ve Öfkeli’ye geri dönüyor!

Hızlı ve Öfkeli serisinin 9. filminin yönetmeni olan ve aynı zamanda 10. ve 11. filmleri yönetecek olan Justin Lin, Paul Walker tarafından canlandırılan Brian O'Conner karakteri hakkında konuştu. Yönetmen, karakteri geri getirmenin yollarını aradıklarını belirtti.

Cine POP adlı internet sitesine konuşan Lin, O'Conner'ın son iki filme geri dönmesi fikrini tartıştıklarını ve CGI yöntemiyle en güvenilir verileri nasıl elde edeceklerini araştırdıklarını söyledi.

Paul Walker geri dönebilir mi? Hızlı ve Öfkeli yönetmen Justin Lin, Paul Walker’ı 10 ve 11. filmlerde CGI ile geri getirmeyi hedefliyor.

Paul Walker CGI teknolojisi ile geri mi dönüyor?

Açılımı Computer Generated Imagery olan CGI teknolojisi, bilgisayarda hazırlanan tüm efektlerin filmlere aktarılmasını sağlıyor. Bu sayede sadece çekilen görüntüler ile çizilen resimler ve grafikler bir arada kullanılabilmektedir. CGI teknolojisi 2010 yılından sonra Hollywood sinemasında kullanılmaya başlanmıştı.

Karakteri evrende canlı tutma kararının o yokken alındığını vurgulayan Lin, "Bu karara saygı duyuyorum, sonunda ne yapmayı umduğumuza güvenmem gerekiyor." açıklamasını yaptı. Ayrıca Lin, "Açıkçası, Paul ve karakteri Brian, diziye devam etme yeteneğimizin ruhunu ve kalbini temsil ediyor. Bu gerçekten sevdiğim bir şey. Onu geri getirmek her gün düşündüğümüz bir şey." şeklinde devam etti ve Paul Walker için geri dönüş sinyali verdi.

Paul Walker, 2001'de başlayan Hızlı ve Öfkeli serisinde 2013'teki ölümüne kadar Tokyo Drift dışındaki tüm filmlerde rol aldı. 2013'teki trajik ölümünden sonra serinin 7. filmi ileri bir tarihe ertelendi. Daha sonra yönetmen James Wan ve Universal stüdyoları aktörü onurlandırmak için Walkerlar'ı filme dahil etmeye karar verdi. Paul Walker’ın iki kardeşi, Cody ve Caleb Walker, filmde oynadı. İkisi de aktöre olan benzerlikleri sayesinde ek çekimlerde yer almıştı.

Yorumlar
Seda Furman
Bence çok iyi bir filmdi inşallah tekrar hayata gelir paul walker ^^ *.* :3 UwU OwO
Cevapla
Aykut Elmas
Mezardan çıkardım bubaaa
Cevapla
MaraZ ALI
Altıma işedim gülmekten a*k
Numan
Oyuncu kalmadığından değil %25 kâr bayinin paul dalların Ailesine teslim edilcek.
Cevapla
Burak
Paul Dallar daki kim? Yeni bir aktör mü? İşte karşınızda yeni bir yetenek, yeni bir soluk, yeni bir nefes! Karşınızda Paul Dallar 😁
Misafir
Nası dönüyo adam öldü a*k
Cevapla
biri
yazıyı oku
Dnz
Dubler Oyniyacak Ama Yüzünü Paul Walker Yapacaklar
Arman
Diyor ya cgi ile
Paul
Valla bizde görmek isteriz paulu
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.