Güncel

PayU yenilendi!

Sektördeki konumunu her gün daha da sağlamlaştıran PayU, web sitesini “hız, basitlik ve etkileyicilik” prensipleri üzerine yeniden inşa etti.


Sunduğu birçok servisle e-ticaret sektörünün dünya çapındaki liderleri arasında yer alan PayU, internet sayfası ve logosunu hizmet anlayışı ile daha da bütünleştirecek bir şekilde baştan aşağı yeniledi.

Naspers iştiraki ve dünyanın önde gelen online ödeme sistemlerinden biri olarak müşterilerine her zaman hızlı, basit, etkili ve akıllı bir ödeme süreci sunmayı amaçlayan PayU, yeni web sitesini de aynı prensipler üzerine inşa etti.

Mükemmel altyapıyı güzel tasarım ile birleştiren yeni sayfada, son kullanıcıyı yormayacak bir arayüz tasarlandı. Logoda ise mavinin tonları yerini yeşil tonlarına bıraktı. Son kullanıcıların, internet sayfasında akıcı bir şekilde gezinmesini sağlayan PayU, gerek mevcut müşterilerine gerekse hizmet almayı düşünenlere doyurucu içerik sunmayı da ihmal etmiyor.

Yeni internet sayfasını ziyaret eden son kullanıcılar PayU’nun A’dan Z’ye sunduğu tüm hizmetlerin detaylarına ulaşabileceği gibi oldukça kolaylaştırılmış iletişim sistemi ile anında başvuruda bulunabilecek veya PayU Türkiye ile doğrudan iletişime geçebilecek. 

1438692400_payugayeor.jpg

Konuyla ilgili konuşan PayU Türkiye Pazarlama Müdürü Gaye Ör, “PayU Türkiye olarak web sitemizi müşterilerimizin ve sektörün ihtiyaçlarını düşünerek yeniledik. Yenilenen logomuzun yansıttığı değerlere uygun olarak, web sitemiz de etkileşimi yüksek ve sıcak bir arayüzü olarak şekilde yeniden tasarlandı. Yeni web sitemiz, 2015 yılında yapmayı planladığımız birçok çalışmanın başlangıcı olduğundan bizim için oldukça önem taşıyor. Sektörden ve müşterilerimizden aldığımız ilk tepkiler oldukça olumlu. Bu da doğru yolda ilerlediğimizin bir göstergesi.” dedi.

Yenilenmiş sayfaya ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.