Güncel

Penta Teknoloji ve TP-LINK’ten İş Ortaklığı

Penta Teknoloji büyük oynuyor.

Penta Teknoloji ve TP-LINK’ten İş Ortaklığı

Teknoloji dünyası içindeyseniz Penta markasını duymamanız imkansızdır. 1990 yılında kurulan Penta Teknoloji 200’ü aşkın küresel markanın Türkiye dağıtıcılığını yaparak sektörde sürekli büyüyen bir ivme ortaya koymuştur. Penta bu günlerde yeni bir iş ortaklığı ile adından söz ettirmeye başladı.

1996 yılında kurulan ve şu anda 22 bin çalışanıyla büyük bir teknoloji devi haline gelen TP-LINK'in Modem, Router, IP Kamera, Powerline Adaptörler, Print Serverlar, Medya Çeviriciler ve Ağ Adaptörlerinin ülkemizde satışına başlayacak olan Penta Teknoloji bu bağlamda büyük bir ortaklığa da imzaatıyor.

Tüm ürünlerini  A’dan Z’ye kendi fabrikalarında üreten TP-LINK, cirosunun yüzde 8’inden fazlasını Ar-Ge yatırımına harcıyor. IDC verilerine göre kablosuz ağ (WLAN) pazarında yüzde 35’in üzerinde bir pazar payı ile dünya lideri olan bu şirket ile iş ortaklığına giden Penta Teknolojiyi yürekten tebrik ediyor ve başarılar diliyoruz.

1404935449_125430289-4-tplinktdw8951nd150mbpskablosuzadsl2modemro.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.