Güncel

Perakendecilik Sektöründeki En Son Bilişim Çözümleri

Microsoft ve Intelligent System "Perakendecilik Sektöründeki En Son Bilişim Çözümleri" semineri için davet ediyor.

Perakendecilik Sektöründeki En Son Bilişim Çözümleri

Microsoft Türkiye ve Intelligent Systems Türkiye işbirliği ile bir seminer düzenleniyor. Seminerde perakende sektörü için özel olarak tasarlanan ve perakende sektöründe kullanılan en son bilişim teknolojileri anlatılacak ve sektörün uluslararası alanda önde gelen yöneticileri başarı hikayelerini katılımcılarla paylaşacak.  "Perakendecilik Sektöründeki En Son Bilişim Çözümleri" semineri için başvuru formu doldurmanız yeterli.

Seminere katılanlara sektördeki bilişim alanındaki en son gelişmeler sunulacak ve her biri kendi alanında uzman olan ve uluslararası alandaki tecrübelerini konuşmacıları dinleme şansı verilecek.

1352285150_seminer.jpg

Seminerin bitimindeki kokteylde perakendecilik sektöründeki önde gelen meslektaşların  tanışma şansı olacak. Ayrıca seminere katılan her firma Intelligent Systems Türkiye tarafından temel iş süreçlerinin analiz edileceği ve sonuçların bir rapor şeklinde size sunulacağı 2 günlük ücretsiz bir danışmanlık hizmetine hak kazanacak.

Buradan başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.