Güncel

Phenomenon: İflas eden kripto şirketlerinden gelen paralar en yüksek pazar kazancı!

Phenomenon: ''İflas eden kripto şirketlerinden gelen paralar en yüksek pazar kazancı!'' Peki bu ne anlama geliyor?

Phenomenon: İflas eden kripto şirketlerinden gelen paralar en yüksek pazar kazancı!

Kripto para piyasası, kısmen makroekonomik faktörlerin ve çeşitli dijital varlık projelerinin çöküşünün tetiklediği en kötü satışlardan birini yaşıyor.

Bu durumda, bu tür projelerin çöküşünün ilgili tokenlerin değerini sıfıra yakın bir seviyeye çekmesi bekleniyordu. Ancak, söz konusu madeni paraların mevcut piyasa trendine meydan okumak için toplandığı düşünüldüğünde durum böyle değil.

Phenomenon: İflas eden kripto şirketlerinden gelen paralar en yüksek pazar kazancı!

Örneğin, şu anda iflas etmiş kripto kredi platformu Celsius'un yerel tokeni olan CEL, son yedi gün içinde %29,29 artışla 1,52 dolardan işlem gördü. Başka yerlerde, Terra ekosistemi TerraClassicUSD (USTC) stabilcoini aynı dönemde %27,03 değer kazandı ve 1 dolarlık sabit parayı geri kazanmaya çalışırken 0,035 dolardan işlem gördü.

Phenomenon: İflas eden kripto şirketlerinden gelen paralar en yüksek pazar kazancı! - Resim : 1

CEL ve USTC 7 günlük kazançlar. Kaynak: CoinMarketCap

Aynı zamanda, Terra Classic (LUNC) altında faaliyet gösteren Terra ( LUNA ) ekosisteminin orijinal zinciri önemli kazançlar kaydetti ve şu anda %90,04 artışla son yedi gün içinde çöken kripto paralar arasında en üst sırada yer alıyor. Ralli, 1 Eylül itibariyle LUNC'nin bir ay içinde 1 milyar doların üzerinde bir giriş kaydettiğini belirten bir Finbold raporuyla artan satın alma baskısının ardından geldi.

Phenomenon: İflas eden kripto şirketlerinden gelen paralar en yüksek pazar kazancı! - Resim : 2

LUNC 7 günlük kazançlar. Kaynak: CoinMarketCap. Kaynak: CoinMarketCap

Üç dijital varlık, 2 Eylül itibariyle CoinMarketCap'teki yedi günlük kazançlara dayalı olarak ilk 100 kripto para birimi arasında lider durumda.

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.