Güncel

Robinhood, 23 milyon kullanıcısı için Cardano (ADA) ticaretini mümkün kılıyor

Robinhood, 23 milyon kullanıcısı için Cardano (ADA) ticaretini mümkün kılıyor! Robinhood, 1 Eylül'de  bir tweet'te , listelemenin kullanıcılardan gelen talep nedeniyle olduğunu ve token ticaretinin hemen başlamasının beklendiğini belirtti.

Robinhood, 23 milyon kullanıcısı için Cardano (ADA) ticaretini mümkün kılıyor!

Komisyonsuz yatırım platformu Robinhood , listelenecek en son token  olan Cardano ( ADA ) ile farklı kripto para birimleri için desteğini genişletmeye devam ediyor.

Robinhood, 23 milyon kullanıcısı için Cardano (ADA) ticaretini mümkün kılıyor

Robinhood, 1 Eylül'de  bir tweet'te , listelemenin kullanıcılardan gelen talep nedeniyle olduğunu ve token ticaretinin hemen başlamasının beklendiğini belirtti.

Devam eden kripto ayı piyasasının ortasında, tokenin fiyatı durgun kaldığı için liste henüz ADA yatırımcıları arasında herhangi bir heyecan uyandırmıyor. Bu satırda, basın saatine göre ADA, son 24 saatte neredeyse %2,5'lik bir düşüş kaydederek 0,44 dolardan işlem görüyordu.

Robinhood, 23 milyon kullanıcısı için Cardano (ADA) ticaretini mümkün kılıyor - Resim : 1

ADA 1 günlük fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

ADA'nın listelenmesi, Cardano'nun bu ay içinde piyasaya sürülmesi planlanan Vasil sert çatalından önce geliyor. Yükseltme yükseliş olarak kabul edilir ve platforma daha fazla ölçeklenebilirlik getirecektir.

Robinhood, yeni jetonların listelenmesini hızlandırıyor

Yaklaşık 22,9 milyon kullanıcıya sahip Robinhood'un yavaşlamış gibi göründükten sonra 2022'de yeni tokenlerin listelenmesini hızlandırdığını belirtmekte fayda var. 

Yakın zamanda listelenen ortak tokenler arasında Shiba Inu ( SHIB ), Polygon (MATIC), Solana ( SOL ) ve Compound (COMP) ve Chainlink ( LINK ) bulunmaktadır. 

Listelenen tokenlerin çoğu, Robinhood'un farklı varlıklara desteğinin kısmen ilgili kripto para birimlerinin rallisine yol açtığı düşünüldüğünde, kısmen topluluk baskısının bir sonucuydu.

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.