Güncel

Photo Digital Fuarını sakın kaçırmayın!

Photo Digital Fuarı ilk gün 10 bin kişi tarafından ziyaret edildi

Photo Digital Fuarını sakın kaçırmayın!

2 yılda bir düzenlenen fuar; pazara yeni giren mağazalar, farklı satış kanalları ve yeni fotoğraf teknolojilerine dair gelişmelerin ilk kez sergilenmesi ayrıcalığıyla fotoğrafçılar için en değerli platform olma özelliğini 2015'te de sürdürüyor. Fuarın en belirgin farklılığı ise Uluslararası platformdan workshop için ilk kez İstanbul’da bir araya gelen ödüllü fotoğrafçılar.

GUINNESS ADAYI DÜNYANIN EN BÜYÜK PANORAMİK ALBÜMÜ

Dünyanın en büyük panoramik fotoğraf albümü fuarda sergilenen ürünler arasında dikkat çekiyor. Albüm aynı zamanda Guinness Rekorlar Kitabı için de adaylar arasında yer alıyor.

SAATTE 10 FOTOĞRAF ALBÜMÜ

Ziyaretçilerin beğeniyle takip ettiği ürünlerden biri de albüm makinesi. Makineye sadece mevcut fotoğrafları veriyorsunuz 10 dakika içinde makineden fotoğraflar albüm halinde çıkıyor. Makine saatte 10 fotoğraf albümü kapasitesine sahip.

1428225691_albumyapanmakine1.jpg

Giyilebilir, sarsıntı önleyici kamera sistemleri, dünyanın en büyük ekranına sahip boyutu en küçük stüdyo kamerası, gelinlikten yapılan düğün albümleri, Türkiye’de ilk ve tek olma özelliğini insanlara kendi ikiz 3 boyutlu büst ve bibloları ile tanışma fırsatı sunan sistemler, 360 derece dönebilen ve bu sürede 72 fotoğraf çekme imkanı veren photoshopa gerek kalmayan sistem de stantlardan ziyaretçilere tanıtılıyor.

Fuar kapsamında Amerika, Makedonya, Polonya, Romanya, Hong Kong, Ukrayna, Filipinler’den gelecek olan Dünyanın En İyi 10 Fotoğrafçısı listesinde yer alan isimler ilk kez İstanbul’da bir araya gelecek. Düzenlenecek workshopta ziyaretçiler teorik ve uygulamalı eğitimler alacak.  10.000 m2lik çekim alanı ve 8 manken ile katılımcıların fotoğrafları aynı zamanda MPA CEO’su Clare Louise tarafından birebir değerlendiriliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.