Mobil

iPad için tam sürüm Photoshop CC geliyor!

Adobe'un popüler yazılımı Photoshop CC tam sürüm olarak iPad tabletlere geliyor.

iPad için tam sürüm Photoshop CC geliyor!

Dünyanın en popüler imaj düzenleme programlarından biri olan Photoshop, tam sürüm olarak Apple'ın tablet bilgisayarı iPad'e geliyor. Adobe konuyla ilgili müjdeli haberi Max konferansı sırasında verdi ve iPad için tam sürüm Photoshop CC geleceğini açıkladı.

iPad için tam sürüm Photoshop CC geliyor!

Firmadan yapılan açıklamaya göre Photoshop CC'nin tam sürümü iPad'a 2019 yılında gelecek. Birçok kişi tarafından sabırsızlıkla beklenen haber bu açıdan önemli. Zira birçok profesyonel kullanıcı iPad Pro için tam sürüm Photoshop beklentisi içindeydi. Çünkü özellikle iPad Pro cihazları tam olarak profesyonellere hitap ediyor ve bu tarz çalışanlar da tam sürüm bir Photoshop beklentisi içindeydi.

iPad için tam sürüm Photoshop CC geliyor! - Resim : 1

Gelecek olan tam sürüm katmanlı yani Layer mantığı ile çalışmaya izin veriyor ve hemen hemen masaüstü sürümü kadar kabiliyetli. Aynı zamanda masaüstü sürümü ile senkronize olabilen iPad tam sürümü, PSD dosyalarını da düzenleme özelliğine sahip.

Şimdilik daha fazla bilgi bulunmayan iPad için tam sürüm Photoshop CC'nin 2019 yılından itibaren iPad Pro cihazlarında kullanılabilir olması bekleniyor. Firma tarih olarak 2019'u açıklasa da önümüzdeki yılın hangi ayı ya da günü olacağı konusunda net bir bilgi bulunmuyor.

Konuyla ilgili olarak bir video da yayınlayan Adobe, yeni sürümle ilgili bazı ipuçlarını da duyurdu:

Yorumlar
Ömer
iPad için önce Whatsapp çıkarsın şomarlar
Cevapla
Epilci
Ailecek bunu bekliyorduk. SAğol teknolojioku :)
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.