Piyasa değeri 1 haftada 70 milyar dolar artan Bitcoin rallide mi?

7 gün içinde Bitcoin'in piyasa değeri 70 milyar doları aştı; Fiyat rallisi devam edecek mi?

Piyasa değeri 1 haftada 70 milyar dolar artan Bitcoin rallide mi?

Tüm kripto para birimi sektörü nihayet toparlanmaya başladığından, Bitcoin'in ( BTC ) piyasa değeri, geçen hafta dramatik kazançlar kaydetti. Kripto piyasasının amiral gemisi varlığının piyasa değeri 7 gün içinde 70 milyar doları aştı.

Piyasa değeri 1 haftada 70 milyar dolar artan Bitcoin rallide mi?

Bitcoin'in piyasa değeri 13 Temmuz'da 377 milyar dolardan, 20.07.2022 tarihinde ise yaklaşık 451 milyar dolara yükseldi. Bu da alınan CoinMarketCap verilerine göre bir haftada yaklaşık 78 milyar dolar veya %19,63 arttığı anlamına geliyor.

Piyasa değeri 1 haftada 70 milyar dolar artan Bitcoin rallide mi? - Resim : 1

Bitcoin 7 günlük piyasa değeri tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Bitcoin fiyat analizi

Daha geniş piyasa değerine dramatik girişle birlikte, Bitcoin fiyatı önceki hafta boyunca %19,81 güçlenerek ve şu anda 23,680 dolarda duruyor. Bu aynı zamanda ilk token için günde %8,30'luk bir kazanıma işaret ediyor.

Piyasa değeri 1 haftada 70 milyar dolar artan Bitcoin rallide mi? - Resim : 2

Bitcoin 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Daha önce, kripto tüccarı ve analisti Josh Rager, Twitter'da 7 Temmuz'da Bitcoin'in 20.500 doları geri almayı başarırsa "28 bin ila 31 bin dolar arasında" kar elde edeceğini belirttiği tahminlerine atıfta bulunarak, "görmeyi çok isterim" dedi. bu, kâr elde etmek için %20'den fazla bir artış sağlar.”

Bu arada, bir milyarder ve kripto yatırım firması Galaxy Digital Mike Novogratz'ın CEO'su, benimseme hızı ve “kolayca transfer edilebilir bir anti-enflasyon değer deposu” olarak nitelenmesi sayesinde Bitcoin'in şüphesiz önümüzdeki beş yıl içinde 500.000 dolara ulaşacağını söyledi.

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.