Güncel

Piyasa değerine göre yeni listelenen ilk üç kripto para!

Yatırımcılar, projelere sermaye pompaladığından, gelişmekte olan varlıklara güveniyor gibi görünüyor. Piyasa değerine göre yeni listelenen ilk üç kripto paraya yazımızın devamından hep birlikte göz atalım.

Piyasa değerine göre yeni listelenen ilk üç kripto para!

Devam eden kripto para piyasası erimesinin ortasında, potansiyel olarak gelecekteki bir ralli olasılığı tarafından yönlendirilen yeni projeler sektöre giriyor. Aynı zamanda, yatırımcılar, projelere sermaye pompalayan gelişmekte olan varlıklara güveniyor gibi görünüyor.

Piyasa değerine göre yeni listelenen ilk üç kripto para!

Bu doğrultuda, 0,02 dolardan gayrimenkul merkezli Nblh (BNLH) ticareti, 29 Ağustos itibarıyla CoinMarketCap tarafından izlenen yeni kripto para birimleri arasında 18,5 milyar dolar ile en yüksek piyasa değerine sahip. 

1,43 dolar değerindeki Metaverse oyun tabanlı Ivar Coin (IVAR), 14,2 milyar dolarlık piyasa değeriyle ikinci sırada yer alırken, Bitcoin Pay (BTCPAY) 805 milyon dolarlık işlemle 3838 dolardan üçüncü sırada yer alıyor. Kümülatif olarak, son üç gün içinde CoinMarketCap'te listelenen üç yeni proje, 33,5 milyar dolarlık piyasa değerini kontrol ediyor.

Piyasa değerine göre yeni listelenen ilk üç kripto para! - Resim : 1

Piyasa değerine göre ilk on kripto para birimi. Kaynak: CoinMarketCap

Projelere önemli miktarda sermaye girişi, kısmen vaat edilen faydaya bağlanabilir. Gerçekten de, yeni kripto projelerinin akışının ortasında, uygun kullanım durumlarına sahip olanların muhtemelen piyasada öne çıkacağına dair bir fikir birliği var.

Örneğin, Nblh şeffaflığı, istikrarı teşvik etmeyi ve büyüyen emlak sektöründe yatırım fırsatları sunmayı amaçlamaktadır. Başka yerlerde BTCPAY, bir değer, sermaye ve tüketilebilir varlık deposu olarak hareket ederek mevcut kripto projelerindeki bazı eksiklikleri tamamlamayı hedefliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.