Güncel

PlayStation Plus Kasım 2019 ücretsiz oyunları açıklandı!

Kasım ayında yayınlanacak PlayStation Plus oyunları açıklandı. Üstelik PlayStation 4 kullanıcılarını iki popüler oyun bekliyor.

PlayStation Plus Kasım 2019 ücretsiz oyunları açıklandı!

SonyPlayStation Plus abonelerine Kasım ayı içerisinde sunulacak olan ücretsiz oyunları açıkladı. PlayStation Plus oyunları Nioh ve Outlast II olacak.

PlayStation Plus Kasım 2019 ücretsiz oyunları açıklandı!

Sony Interactive Entertainment, PlayStation Plus abonelerine Kasım ayında sunulacak olan oyunları resmen açıkladı. Bu ayın oyunları özellikle de PlayStation 4 kullanıcılarını mutlu edecek. 

PlayStation 4 kullanıcıları için yayınlanan ücretsiz PlayStation Plus oyunları Nioh ve Outlast II olacak. Dilerseniz sırası ile bu oyunlardan bahsedelim.

Öncelikle Nioh isimli oyundan bahsedecek olursak eğer;
1600'lü yılların antik Japonya’sında korkusuz iblislerine karşı mücadele edeceğiniz, kılıç savurma yeteneklerinizi ortaya çıkarabildiğiniz ve düşmanlarının üzerine hayalet köpek balıkları gönderebilen bir samuray yönettiğiniz oyun, 2017 yılında Team Ninja tarafından sunulmuş bir aksiyon rol yapma (RPG) oyunudur. Oyunun tanıtım videosunu aşağıdaki paylaşımı tıklayarak izleyebilirsiniz.

Outlast II  isimli oyundan bahsedecek olursak; 
Kimsenin araştırmaya bile cesaret edemeyeceği olaylara balıklama atlayan evli bir çifti konu alıyor. Oyunda eşi Lynn ile birlikte çalışmakta olan Blake Langermann adındaki kameramanı yöneteceğiz. Arizona çölünün derinliklerindeki bir kasabada başlayan hikaye, çiftin tahmin bile edemeyecekleri şekilde kendilerini dehşet verici bir kabusun orta yerinde bulmaları ile daha aksiyon dolu bir hale dönüşüyor. Oyunun tanıtım videosunu aşağıdaki paylaşımı tıklayarak izleyebilirsiniz.

5 Kasım’dan itibaren PlayStation Plus aboneleri tarafından ücretsiz olarak kütüphaneye eklenebilecek olan oyunlar, 3 Aralık’a kadar erişim sunacak. Ancak Outlast II, TR PSN'de yer almıyor. Bu nedenle Türkiye'de Outlast II yerine  muhtemelen farklı bir oyun sunulacağı düşünülüyor. Ancak konu ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmış değil.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.