Güncel

POCO'nun yakında MIUI 13 güncellemesini alması beklenen cihazları ortaya çıktı!

POCO modellerinden olan birçok fiyat-performans cihazı henüz Xiaomi'nin ara yüzü olan MIUI 13 güncellemesini almadı. Sızdırılan yeni bilgilere göre yeni modellerin bu güncellemeyi yakın zamanda alması bekleniyor.

POCO'nun yakında MIUI 13 güncellemesini alması beklenen cihazları ortaya çıktı!

POCO, Xiaomi'den bazı durumlarda "bağımsız" olmasına rağmen, Android ara yüzü olan MIUI kullanmaya devam edeceğini açıklamıştı. Xiaomi gibi POCO da MIUI 13 güncellemesini Global, Hindistan ve diğer pazarlarda yayınlamaya başlıyor. Bu makalemizde MIUI 13 güncellemesini çok yakında alması beklenen POCO cihazlarının listesini bulabilirsiniz.

MIUI 13, MIUI 12.5 Gelişmiş Sürüm ile karşılaştırıldığında, sistem uygulamaları için %20–26 “akıcılığı” ve üçüncü taraf uygulamalar için %15–52 “akıcılığı” destekliyor. MIUI 12'ye kıyasla devasa bir değişiklik getirmiyor. Ancak Performans ve stabiliteye odaklanılan yeni ara yüz, gizlilik özelliklerinde iyileştirmeler yaparken, yeni duvar kağıtları, Mi Sans yazı tipi ve yeni widget seçenekleri sunuyor.

POCO Modelleri için MIUI 13 güncellemesi yayınlanıyor!

MIUI 13 Güncellemesini yakında alacak modeller

POCO

POCO M2 (Küresel ROM): V13.0.0.1 SJRINXM.

POCO X2 (Hindistan ROM): V13.0.3.0 SGHINXM.

POCO X3 NFC (Küresel ROM): V13.0.0.1 SJGMIXM.

Aşağıda kronolojik tarihe göre bu modellerin güncelleme duyurularını bulabilirsiniz. Yukarıdaki modeller duyurudan sadece 1 hafta sonra yeni ara yüz güncellemelerini alacaklar.

17 Mayıs

POCO X3 NFC'nin Android 12 ile MIUI 13 güncellemesi hazır ve çok yakında Global ROM'lar için kararlı sürümün yayınlanması bekleniyor.

12 Mayıs

POCO M2'nin MIUI 13 güncellemesi hazır ve çok yakında Global ROM için kararlı sürümü alması bekleniyor.

24 Nisan

# Phoenixin kod adlı POCO X2 Hindistan sürümü için belirtilen yapı numarasıyla güncellemeyi alması bekleniyor. İlk olarak Mi pilot test kullanıcıları bu güncellemeye kavuşacak.

Yorumlar
Can
Arkadaşlar hevesle beklenen guncelleme android 12 MIUI 13 sakınlıkla net bir şekilde söylüyorum indirip de kurmayın ben indirdim cihazım kasmaya başladı yardimci güncelleme olan 13.05 ile düzelir diyolar bakalım bekliyoruz inş düzelir yoksa cihazlarımız çöp oldu ciddiyim
Cevapla
Asi
Redmi 10 s ne zaman gelecek
Cevapla
Emo
X3 pro ya geldi ama kurmadim daha :)
Cevapla
Dost
Kurma cok kasiyo diyorlar
Arda
Aga kurma 13.5 bekle Ben kurdum güncelleme daha yapamıyorum
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.