Güncel

Popüler Xiaomi modeli Android 12 güncellemesini aldı! Milyonlar bekliyordu!

Popüler Xiaomi modeli büyük güncellemelere sonunda kavuşuyor. Ülkemizde şu anda satışta olan cihaz en sürüme güncelleniyor. Detaylar bu haberimizde.

Popüler Xiaomi modeli Android 12 güncellemesini aldı! Milyonlar bekliyordu!

Xiaomi, Android 12 tabanlı MIUI 13 güncellemesini Endonezya ROM'lu Xiaomi 11T Pro'ya sunmaya başladı. Diğer global pazarların önümüzdeki birkaç hafta içinde bu güncellemeyi alması bekleniyor.

Xiaomi 11T Pro için büyük güncelleme

Xiaomi 11T Serisi

Değişiklik günlüğüne göre, güncelleme "Kristalleştirme" süper duvar kağıtlarını, uygulama destekli yeni bir widget ekosistemini ve doğrudan kenar çubuğundan kayan pencereler olarak açılabilen yeni uygulamaları getiriyor. Bunun dışında güncelleme, sistem güvenliğini, kararlılığını artırmak için Şubat 2022 güvenlik yaması ile birlikte geliyor ve ayrıca Android sürümünü Android 12'ye yükseltiliyor.

Xiaomi 11T Pro için yazılım güncellemesi, V13.0.2.0 SKDIDXM yapı numarasıyla gelirken, kullanıcılar OTA güncellemesini beklemek istemezlerse, aşağıdaki orijinal dosya bağlantısı aracılığıyla yaklaşık 3.7 GB'lık paketi flaşlayabilirler.

Xiaomi 11T Pro – Endonezya Kararlı V13.0.2.0 SKDIDXM

Değişiklik günlüğü

(MIUI 13)

Yeni: "Kristalleştirme" süper duvar kağıtları
Yeni: Uygulama destekli yeni bir widget ekosistemi
Optimizasyon: İyileştirilmiş genel kararlılık

(Sistem)

Android 12 tabanlı kararlı MIUI 13, Şubat 2022'ye Güncellenmiş Android Güvenlik Yaması. Artan sistem güvenliği.

(Duvar kağıdı)

Yeni: "Kristalleşme" süper duvar kağıtları

(Daha fazla özellik ve iyileştirme)

Yeni: Uygulamalar doğrudan kenar çubuğundan kayan pencereler olarak açılabilir
Optimizasyon: Telefon, Saat ve Hava Durumu Optimizasyonu için gelişmiş erişilebilirlik desteği: Zihin haritası düğümleri artık daha kullanışlı ve sezgisel

Yorumlar
Yusuf Cukadar
13 güncelleme aldım bazı sistemler çalışmıyor örneğin mesaj geldiğinde dinlemek için dakikalarca açılmıyor müzik dinlerken kendikendine kapanıyor açılmıyor bunlara bir çözüm lütfen
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.