Güncel

Popüler Xiaomi modelleri için MIUI 12.5 Enhanced Edition yayınlandı tıklayın indirin!

Xiaomi Mİ 10T ve Pro modeli için MIUI'nin geliştirilmiş sürümü çıktı. İndirme linki haberimizde.

Popüler Xiaomi modelleri için MIUI 12.5 Enhanced Edition yayınlandı tıklayın indirin!

Geçen ayın sonunda MIUI 12.5 Enhanced alacak Global akıllı telefonların resmi listesi yayınlanmıştı. Bu liste, Mi 10 ve Mi 11 serisinin birkaç cihazını içeriyordu. Bugün duyurulduğu üzere MIUI 12.5 Enhanced, Xiaomi Mi 10T ve Mi 10T Pro için de çıktı. Söz konusu güncellemenin Mi Pilot için yayınlandığını belirtmeden önce neler getirdiğine bir bakalım.

Mi 10T ve Pro için geliştirilmiş sürüm

MIUI 12.5 Enhanced Global'deki Xiaomi Mi 10T ve 10T Pro güncellemesi, 12.5.4.0.RJDMIXM yapı numarasıyla birlikte geliyor. Yapının ortasındaki MI harflerinden, bu sürümün küresel olarak çıkış yaptığını anlayabiliriz. Bu güncelleme az önce kullanıma sunuldu ve dediğimiz gibi yakında cihazlara ulaşacak.

Bu güncelleme ilk etapta bazı kullanıcılar için yayınlanacak. Bu, herkesin paketi hemen almayacağı anlamına geliyor. Mi Pilot kullanıcıları yapının iyi çalışıp çalışmadığını kontrol edecekler ancak bundan sonra herkes için bu sürüm yayınlanacak.

Popüler Xiaomi modelleri için MIUI 12.5 Enhanced Edition yayınlandı tıklayın indirin! - Resim : 1

Peki bunu belirttikten sonra, Xiaomi Mi 10T ve 10T Pro'da MIUI 12.5 Enhanced hangi iyileştirmeleri getirecek? Bildiğimiz kadarıyla, bu sürümün dahil edilen özellikleri farklı ve iyileştirmeler esas alınmış olarak geliyor. Sıvı Depolama, veya disk birleştirme verimliliğinde kaçınılmaz olarak cihazın daha uzun süre çalışmasına neden olacak bir artış var iken; Bellek yönetimine odaklanan, RAM kullanımını daha verimli hale getiren ve daha yüksek hız sağlayan Atomic Memory özelliği; Akıllı denge ile tüketimi optimize etmeyi mümkün kılacak bir mekanizma da belirtilen iyileştirmeler olarak göze çarpıyor.

Aşağıda bu iki model için MIUI 12.5 Enhanced indirebileceğiniz bağlantıyı bırakıyoruz. Güncellemeyi manuel olarak kurmamanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Tavsiyemiz, OTA aracılığıyla resmi dağıtımı beklemeniz olacaktır. Ancak biraz daha bilgi sahibi olan kullanıcılar beklemek istemezler ise indirip kurabilirler.

MIUI 12.5 Enhanced Edition indirme linki. (Xiaomi Mi 10T ve Pro için)

Yorumlar
Srknozdn
Banada 2 hafta önce geldi, yakınlık sensörü hatası devam ediyor, gerisi istediği kadar iyi olsun.
Cevapla
Şivan
Arkadaş bana 2 hafta önce geldi ve 2 haftadir MUI 12.5.4.0 geldi ve telefon konumu JAPON ya olduğu için galiba ama yenilikler baya iyi hatalar falan duzletilmiş açilir pencere ve ekran uenileme hizi falan daha sabit . Ama bana 2 hafta önce geldi bu kadar basit bu haberde HATA VAR 👌
Cevapla
Umut
Tr Romda Oluyormu?
Cevapla
Hasan
Tr Roma yeni geldi
Gandal
Poco X3 pro'ya gelmesi lazım oyuncu telefonu bence bu modellerin daha üst segmentte kalması gerekiyor uzun ömürlü olması için ve kullanıcılar dan iyi sonuç alması için (Not: bilginiz varsa yazınız).
Cevapla
Harry
Kardeşim bekliyoruz gelmiyor Xiaomi kullanışlı olmayan cihazlarına veriyor sürümünü
Onr
Aynen ya haklısın
Yunus
Tablet Samsung indirdim yanlışlıkla da neyse kurarsam ne olur
Cevapla
Huso
Kurmaz
burak
ayvayı yer tabletin
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.