Güncel

Profilo'dan ilginç Anneler Günü viral reklamı! (seni like ettim)

Profilo'nun bu viral reklamı çok konuşulacak! Çılgın sosyal ağ tutkunu annelerin yer aldığı o reklam... (Yavrum seni like ettim)

Profilo'dan ilginç Anneler Günü viral reklamı! (seni like ettim)

İnternet üzerinde zaman zaman viral reklamlar yayınlanıyor, bazıları çok tutulmadan kaybolup gidiyor, bazıları ise milyonlarca kişi tarafından izlenip gündemde kalmayı başarıyor. Bu haberimizde sizlere sunacağımız viral reklam da uzun süre gündemde kalacak gibi görünüyor. Profilo'nun Anneler Günü için özel hazırlanan bu viral reklamını çok beğeneceksiniz.

Çocuklarını takip etmek için internet başına geçen anneler çoktan bilgisayar ve internetle haşır neşir oldular. Viralde de bu anneler başroldeler. Viralde karşımıza 4 anne çıkıyor ve söyledikleri şarkıda çocuklarına dijital öğütler sıralıyorlar.

1336648088_adsiz.jpg

Annelerin şarkı içersinde söyledikleri gerçekten mükemmel. Viralin en çok beğenilecek ve ağızlara dolanacak tarafı ise Yavrum Seni Like Ettim nakaratı. Muhtemelen bu kısım sizin de ağzınızda uzun süre yer edinecek. Profilo yine istediğini elde edecek gibi, işte yeni viral..

Profilo seni like ettim..

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.