Güncel

puhutv ve Discovery güçlerini birleştirdi!

Discovery ile puhutv arasında stratejik içerik anlaşması imzalandı. İşte detaylar!

puhutv ve Discovery güçlerini birleştirdi!

Dünya’nın en büyük gerçeğe dayalı içerik üreticisi Discovery ile Türkiye’nin en büyük ücretsiz dizi ve film izleme platformlarından biri olan puhutv arasında stratejik içerik anlaşması imzalandı.

puhutv ve Discovery güçlerini birleştirdi!

Türkiye’nin ücretsiz premium video platformu puhutv yayın hayatına başladığı günden bu yana iddialı projeler ile kullanıcılarına yeni deneyimler yaşatmaya devam ediyor. 

Discovery’nin eğlence ve yaşam tarzı kanalları TLC ve DMAX’in büyük ilgiyle izlenen sağlık-sıra dışı dönüşüm, emlak, ev dönüşümü, suç ve araştırma ile aile ilişkilerinin konu alındığı gerçeğe dayalı programları önceki ve yeni bölümleriyle birlikte puhutv’de yayınlanacak. 

puhutv ve Discovery güçlerini birleştirdi! - Resim : 1

Her ay milyonlarca kullanıcı tarafından ziyaret edilen ve içerisinde fi, Şahsiyet, Dip gibi orijinal içeriklerinin yanı sıra, pek çok dizi ve film bulunan puhutv, dünyanın önde gelen tematik içerik üreticisi ve alanında lider olan Discovery’nin hayata dokunan içeriklerini hem puhutv.com hem de uygulamaları üzerinden eş zamanlı olarak kullanıcılarına sunacak.

Bu anlaşmayla birlikte puhutv’nin varolan içerik kataloğuna ilk etapta, farklı kategorilerden, 2 bin 500’den fazla yeni bölüm eklenecek. Yeni içeriklerin duyuruları puhutv.com ve sosyal medya hesapları üzerinden yapılacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.