Güncel

Raylara düşen uçağa tren çarptı! İşte o görüntüler

Raylara düşen uçağın görüntüleri görenleri şok etti. Bununla da kalmayıp raylara düşen uçağa bir de tren çarptı. İşte o görüntüler.

Raylara düşen uçağa tren çarptı! İşte o görüntüler

California, Los Angeles'taki polis, Pazar günü olağanüstü bir olaya şahitlik etti. Raylara düşen uçağa bir tren çarpmasından saniyeler önce pilotu uçaktan çıkarmayı başardı.

Reuters tarafından sızdırılan dramatik video, Pacoima semtinde kalkıştan kısa bir süre sonra düşen uçaktan bir adımın kurtarıldığını gösteriyor. Memurlar ve pilot, geçen tren uçağı yok ettiğinde raylardan sadece birkaç metre uzakta olmayı başarabiliyorlar.

Raylara düşen uçağa tren çarptı! İşte o görüntüler

Videoyu çeken 21 yaşındaki müzik bestecisi Luis Jimenez, "Uçak başarısız bir kalkış yaptı ve popüler bir kavşakta tren raylarına indi" dedi. "Darbeden sadece birkaç saniye önce polis memurları pilotu kurtardı ve bir parça enkaz neredeyse bana çarpıyordu." Yerel basına göre pilot kesik ve morluklar için tedavi edildi ve durumu stabil. Yerel basında çıkan haberlere göre trende hiç kimse yaralanmadı. Los Angeles Polis Departmanı tarafından Twitter'da yayınlanan video görüntüleri, kan kaybeden pilotu uçaktan çeken memurların görüntülerini gösterdi.

Departman memurlarını alkışladı ve bir tweet'te "demiryolu raylarına acil iniş yapan bir pilotun hayatını kurtararak kahramanlık ve hızlı eylem sergilediklerini" söyledi. Uçağın düşmüş olması bile korkuların artmasına sebep olurken trenin çarpması daha büyük korkulara sebep oldu.

Yorumlar
Oku
Lan nasıl redmi 9 almayacak😤.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.