Güncel

Redhack 2013'ün ilk vurgununu yaptı

RedHack, yeni yıldaki ilk eylemini gerçekleştirdi.

Redhack 2013'ün ilk vurgununu yaptı

Bilgisayar korsanları RedHack, 2013'ün ilk saatlerinde YÖK ve Bitlis Üniversitesi'nin internet sitelerine saldırdı.

Hacker grubu RedHack, düzenledikleri siber saldırılarla sık sık gündeme geliyor ve şimdi de yeni yıldaki ilk eylemini gerçekleştirdi. Sosyal medyada grubun açıklamalarına göre YÖK'ün sitesine bağlı eğitim sayfası olan ide.yok.gov.tr adresinin saat 04.30'da saldırıya uğradığı bildirildi.

1357138504_130101redhack.hmedium.jpg

RedHack, daha sonra da Bitlis üniversitesi'nin internet sitesini hedef aldı. Bilgisayar korsanları, saldırıların amacının ODTÜ öğrencilerine destek vermek olduğunu açıkladı.

Yorumlar
ali
si@ gow ne helali lan gerizekali bilip bilmeden yalakalik yapiyon odtu ye gideniz hic oldumu ben gittim gidin ziyaret edin ne demek istedigimi anlarsiniz o hoca dedikleriniz bakin nasil bakislari var ulke icin donup selam bile vermessiniz siz hanca bos konusan medya cocuklaridiniz orda Allahin selami yasaksa gerisini siz dusunun
Cevapla
Misafir
Redhack Lamerden öte gidemeyen bir grup fazla abartmayın korkularından bir web sitesi açamıyorlar sorun sizin siteniz nerede diye? kaç kere açtılar index yediler bunlarıda yazın bir zahmet ortalık lamer dolmuş arkadaş ya anlamıyorum 2 kod öğrenen 2 rfi bulan hacker kesiliyor hack öyle basit birşey değil çapraz saldırılar yapana hacker denmez hacker Tarayıcıya yazdığı her siteye basan her sisteme giren kişiye denir kısacası Hacker = Digital her ortama sızan kişidir bunlar ucuz web sayfaları ile uğraşsın aşın kendinizi dünyanın 1 numarası Ruslar 2 Kore bakın bakalım web hack yapan kaç rus var? niye yok Çünkü rus abileriniz Parayı sever para varsa kralını yapar bunlar çapulçu devlet bulamıyor falan laflarıda palavra zamanında 2007 de The bekir bebesinin adresine varana kadar Bilişime verdim pkklı hacker diye ama kimse dokunmadı sonra bir haber aaa caı fbı türk istihbaratı ortak operasyonla yakalamış ula 3 yıl evel her bilgi verildi neden alamadınız diye adama sorarlar..
Cevapla
si@ gow
bir gun atesi yakip gelecegiz redhack davaniz acik olsun sizi kim tutar kizilordu geliyor ötesi yok.
Cevapla
si@ gow misafir
hll olsun be red gonulden destekliyruz seni
Cevapla
Misafir
04.30 da babamda saldırır. Şişirin şişirin...
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.