Güncel

RedHack ve Melih Gökçek savaşı kızışıyor

RedHack ve Melih Gökçek arasında gerilim artıyor.

RedHack ve Melih Gökçek savaşı kızışıyor

RedHack'in iddiaları ortalığı karıştırdı. İddiaya göre, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanvekili, Ankara Ticaret Borsası Başkanı ve Kredi Garanti Fonu Başkanı Faik Yavuz, Melih Gökçek'ie ricada bulundu ve Yenimahalle Macunköy'de yer alan arsasının mevcut emsal değerini yükseltmesini söyledi. Böylece arsanın 41 bin 482 metrekarelik inşaat alanının 82 bin 955 metrekareye çıkartıldı. Twitter'da yazdığı yazısında RedHack, "Yavuz kendi kârını 4 katına çıkarabilmek için Gökçek'ten arazisinin emsal değerinin artırılması için ricacı olmuş" dedi.

RedHack grubu, bu açıklamadan sonra Yavuz ve sekreterinin bilgisayarına, "Kızıl Virus" saldırısı düzenledi. Korsan grup ele geçirdikleri 6 belge ve 4 bilgi notunu Twitter'da yayınladı ve "Kentsel dönüşüm adı altında cumhuriyet tarihinin en büyük vurgunlarından biri ile gecekondularından olanlar için kılını kıpırdatmayan Gökçek'in kimi ricalara nasıl vesile olduğu Yavuz'un kar hesaplarında ortaya çıktı. Yavuz kendi karını 4 katına çıkarabilmek için Gökçek'ten arazisinin emsal değerinin artırılması için ricacı olmuş" diye yazı yazdı.

1361968956_yavuz.jpg

Yayınladığı bir diğer belgede ise RedHack, Yavuz'un iş bulma kurumu gibi çalıştığını iddia etti. Yavuz'un, Kırıkkale Sulakyurt İlçesi'nde görev yapan Osman Kömürcü adlı polis memurunun Ankara merkeze tayininin yapılması için İçişleri Bakanlığı'ndan ricacı olduğu belirtildi. Yavuz, öğretmen tayinleri için ise eski Ankara il Milli Eğitim Müdürü Murat Bey Balta'dan ricacı olmuş. Redhack, Yavuz'un, "Mertcan Muratoğlu'nun puanı 347.630. Ümitköy Anadolu Lisesi'ne girmek istiyor. 22 kişilik kontenjan kalmış. Eryaman Toplu Konut ya da Elvankent Bilge Anadolu Lisesi'de olabilir" şeklindeki yazışmalarını yayınladı.

Melih Gökçek çok geçmeden bütün bunlara çok sert şekilde yanıt verdi.  Gökçek, telefon numarasını da yayınlayan korsan gruba 'Çakmalar' diye seslenerek İPad'den cevap verdi.

Melih Gökçek, iPad not defterine yazdıklarını iPad'ın orta tuşuna ve ekranı kapatma tuşuna basarak ekran görüntüsünü çekip Twitter'da fotoğraf olarak yayınladı ve Redhack için oldukça ağır konuştu.

Gökçek, Redhack 'e şu sözleri sarf etti: "Bu çakma Redhack'lı geri zekalılar ile kuyruğuna takılanlara işte cevabım. Geri zekalı Redhack'liler yetmemiş bu sefer Faik Yavuz'u bahane edip bana yüklenmişte yüklenmişler... Şimdi bu geri zekalı çakma Redhack'li artistler ile bunların propagandasını yapmak için peşlerine takılan zavallılara bir çift sözüm var... Faik Yavuz'lar ilgili olarak bana ithaf ettiğiniz suçlamaları ispat etmezseniz şerefsizliği, alçaklığı, yalancılığı kabul edecek misiniz... Ya hatanızı kabul edip hemen özür dileyin...Ya da vereceğim cevabı okuyup yerin dibine girin...Tabi onurunuz varsa..."

Sonraki sayfalarda Melih Gökçek'in iPad'ından resim olarak paylaştığı mesajları inceleyebilirsiniz.


1361969220_gom1-004.jpg

1361969257_gom2-004.jpg

Yorumlar
redhackk koskoca melih gökcek :p redhackla basa cikamayinca redhack gerizekali oluyor demi :p yasasin redhack yasasin redhack &anonymous kardesligi
Cevapla
bu arada cakma hacker nedir ya redhack koskoca hacker grubu anonymousenin kardesi bu melih gokcek ne icmis :)
Cevapla
mehmet
acik ispat olmadan terorle es deger bir guruba inanmam melih bey az bile demis gerizakali ezikler milletin parasini calmaktan baska ne is yaparlar merak ettim.. .
Cevapla
1:47 Adam mı!hangi"adam"mış o?
Cevapla
haci
ne bicim adam bu ya kullandıgı kelimelere bakar mısınız gerizekalı cakma ezik kultur beyefendilik sıfır bizi yoneten adamlara bakın ne zaman kuyrugu sıkıssa agzını bozuyor bu adam
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.