Güncel

Redmi 9, daha fazla bölgede Ocak 2022 güvenlik güncellemesini alıyor!

Redmi Note 9 serisinin ardından Redmi 9 serisi de güncellemelere kavuşuyor. Redmi'nin uygun fiyatlı cihazı önemli güvenlik düzeltme ekini alıyor. Değişim günlüğü bu yazımızda.

Redmi 9, daha fazla bölgede Ocak 2022 güvenlik güncellemesini alıyor!

Xiaomi, Ocak 2022 güvenlik yamasını Redmi 9'a sunmaya başladı. Güncelleme Çin'de yayınlanıyor ve önümüzdeki günlerde daha fazla pazar için yayınlanacak. Eğer cihazınızda yurtdışı Çin ROM'u varsa bu güncellemeyi kullanabilirsiniz.

Redmi 9 için bu güncellemenin donanım yazılımı numarası V12.5.5.0 RJCCNXM'dir ve Android 11 tabanlıdır. Kullanıcıların yaklaşık 2,9 GB'lık güncelleme paketini indirmesi gerekiyor, bu nedenle Wi-Fi kullanmanızı öneriyoruz.

Redmi 9 – Çin Kararlı V12.5.5.0 RJCCNXM

 

DEĞİŞİM GÜNLÜĞÜ:

(Sistem)

  • Android Güvenlik Yaması Ocak 2022'ye güncellendi. Artan sistem güvenliği.

Global Redmi 9 güncellemesi

Ocak 2022 güvenlik düzeltme ekini bir cihaz daha almaya başladı. Şimdi güncelleme tüm dünyada Global Redmi 9 için yayınlanıyor.

Değişiklik günlüğüne göre, güncelleme sistem güvenliğini ve kararlılığını arttırırken bunun haricinde bu sürümde başka hiçbir değişiklik yapılmıyor. Redmi 9 için güncelleme, V12.5.4.0 RJCMIXM yapı numarası ile tanımlanıyor ve Android 11 tabanlıdır. Güncellemeyi yüklemek için kullanıcıların yaklaşık 2,4 GB'lık yazılım paketini indirmesi gerekli.

Redmi 9 kullanıcısıysanız, Ocak 2022 güvenlik düzeltme ekiyle ilgili bir bildirim almış olabilirsiniz. Henüz almadıysanız, Ayarlar>> Yazılım güncellemesine gidip yeni güncellemeyi kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, aşağıdaki bağlantı aracılığıyla, dosyayı manuel olarak flaş edebilirsiniz.

Redmi 9 – Küresel Kararlı V12.5.4.0 RJCMIXM

 

DEĞİŞİM GÜNLÜĞÜ:

(Sistem)

  • Android Güvenlik Yaması Ocak 2022'ye güncellendi. Artan sistem güvenliği.
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.