Güncel

Redmi 9T güncelleme alıyor!

Redmi 9T kullanıcıları güncelleme almaya başladı. Yayınlanan bu güncelleme küresel pazar için onaylanmış durumda.

Redmi 9T güncelleme alıyor!

Redmi 9T, küresel olarak Ocak 2022 güvenlik düzeltme ekini almaya başladı. Önümüzdeki günlerde daha fazla pazar güncellemeyi alabilecek. Değişiklik günlüğünde sistem güvenliğini ve kararlılığını artırmanın yanı sıra herhangi bir ek değişiklik veya özellikten bahsedilmiyor.

Redmi 9T için yazılım güncellemesi V12.5.8.0 RJQMIXM yapı numarasıyla geliyor. Kullanıcılar yaklaşık 2,8 GB'lık üretici (Orijinal) yazılımı paketini aşağıdaki bağlantıdan indirip kurabilirler. Flaş yapmayı bilen kullanıcılar için aşağıda orijinal dosya bağlantıları verilmiştir.

Redmi 9T – Küresel Kararlı V12.5.8.0.RJQMIXM

 

Değişiklik Günlüğü:

(Sistem)

  • Android Güvenlik Yaması Ocak 2022'ye güncellendi. Artan sistem güvenliği.

Türkiye güncellemesi

Xiaomi, Ocak 2022 güvenlik yamasını Redmi 9T için yayınlamaya başladı. Güncelleme Türkiye'de yayınlanıyor ve diğer ülkelerinde önümüzdeki günlerde alması bekleniyor.

Redmi 9T için bu güncellemenin yapı numarası V12.5.3.0 RJQTRXM olarak adlandırılıyor. Android 11'i temel alan bu güncellemeyi yüklemek için kullanıcıların yaklaşık 2,8 GB'lik güncelleme dosyasını indirmesi gerekli.

Türkiye'de Redmi 9T kullanıcısıysanız, Ocak 2022 güvenlik düzeltme güncellemesiyle ilgili bir bildirim almış olabilirsiniz. Henüz almadıysanız, Ayarlar>> Yazılım güncellemesine gidip yeni güncellemeyi kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, aşağıdaki bağlantı aracılığıyla, dosyayı manuel olarak flaş edebilirsiniz.

Redmi 9T – Türkiye Kararlı V12.5.3.0 RJQTRXM

 

Değişim Günlüğü:

(Sistem)

  • Android Güvenlik Yaması Ocak 2022'ye güncellendi. Artan sistem güvenliği.

Teknolojioku olarak sizler için sunduğumuz güncelleme dosyaları tamamen orijinal dosyalardır. Flaş yapmayı bilen kullanıcılarımız için sunulmaktadır.

Yorumlar
Azər
Mən redmi 9T isledirem çox mükemmel işləyir
Cevapla
Serhat
Abi redmi 9t kullanıyorum xiaomiyi severim ama yazılım konusunda damsung daha iyi şu hint romu yok global rom yok vs. boş muhabbet
Cevapla
Rafet
Rusya'dan Redmi 9t almıştık güncelleme yok telefon hala android 10 umudu kestim yinede sormak istiyorum güncelleme yapmanın bir yolu var mı modeli QJQRUXM ?
Cevapla
ALIkhan
Global bende de indirdim guncellemeyi amma kurulmuyor niyeyse doğru indirdiyime de eminim
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.