Güncel

Bu da oldu! LCW ikinci el kıyafet satışına başladı

İkinci el otomobil, ikinci el telefon derken şimdi de LCW ikinci el kıyafet satışına başladı. Şaşırtan olay ikinci el sektörünü komple değiştirecek. İşte detaylar.

Bu da oldu! LCW ikinci el kıyafet satışına başladı

Artan enflasyon ve geçtiğimiz yıl dolar kurunda yaşananlar derken her şeyin fiyatı en az iki kat artmış durumda. Hal böyle olunca bu da günlük hayatta her şeye yansıdı. İkinci el teknolojik ürün ve otomobil almak bile insanları zorlar hale geldi. Bu durum kıyafet sektörüne de yansıdı. Ancak LCW buna çözüm bulmuş olabilir.

Küresel anlamda yaşanan enflasyon ve koronavirüs ile başlayan kıtlıklar nedeniyle giyim sektörü de fazlasıyla zam yaptı. O derece ki sosyal medyada bile bu durum çoğunlukla alay konusu oldu. "Zara'ya gidiyorum" başlıklarıyla insanlar banknot şeklinde 200'lük para görüntüleri paylaştılar. 

Bu da oldu! LCW ikinci el kıyafet satışına başladı

lcw

Ancak durum cidden vahim olacak ki şimdi ikinci el kıyafet dönemi başladı. Türkiye'nin tekstil konusunda öncü olan firmalarından LCW ikinci el kıyafet satışına başladı. Normalde 160 TL'den başlayan kazak fiyatlarına kıyasla ikinci el kazaklar 70 TL skalasında karşımıza çıkıyor. Ancak ikinci el piyasasının da kendi başına zam yapması direkt olarak birinci el piyasasına yansıdığı için durum böyle giderse sıfır kıyafet almak daha zor bir hale gelebilir.

LCW'nin ikinci el kıyafet satışına girmesi durumun kötü olduğunun göstergesi. Sosyal medya kullanıcıları da direkt olarak bu konu hakkında konuşmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde Apple'ın da ikinci el iPhone satışına başlayacağı söylenmişti. Her ne kadar ikinci el vatandaşa nispeten kolaylık sağlasa da sıfır ürünlerin fiyatlarının yüksek olması can sıkıyor. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? İkinci el kıyafet satın alır mısınız? Yorumlarda bize bildirin.

Yorumlar
Ayhan
Amma saçmalamışsınız. Ergen sitesi.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.