Redmi Note 8T global olarak güncelleniyor!

Xiaomi'nin bir zamanlar Fiyat-Performans alanında oldukça iddialı olan modeline güncelleme veriyor. Detayları bu haberimizde.

Redmi Note 8T global olarak güncelleniyor!

Xiaomi MIUI 12.5 Gelişmiş Sürümü, Redmi Note 8T'ye sunmaya başladı, küresel olarak daha iyi sistem performansı için bazı optimizasyonlar içeriyor ve önümüzdeki birkaç gün içinde daha fazla cihaz için yayınlanacak.

Değişiklik günlüğü herhangi bir yeni özellik veya değişiklikten bahsetmiyor, ancak RAM kullanımını daha verimli hale getirmek ve cihazınızın amiral gemisi donanım özelliklerinden en iyi şekilde yararlanmasını sağlamak için Odaklanmış algoritmalar, Sıvı depolama, Atomize bellek ve Akıllı denge gibi dört alanda optimizasyon geliyor.

Redmİ Note 8T güncelleniyor

Redmi Note 8T global olarak güncelleniyor! - Resim : 1

Redmi Note 8T ayrıca, daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamak için önceki MIUI 12.5 yapısına kıyasla daha hızlı ve kararlı sistem performansı sunabilecek.

Redmi Note 8T için yazılım güncellemesi, V12.5.2.0 RCXMIXM donanım yazılımı sürümü numarası ile birlikte geliyor ve Android 11 tabanlı. Kullanıcıların aşağıdaki bağlantıdan yaklaşık 2,6 GB'lık paketi indirip telefonlarına flash yapabilirler.

Global olarak Redmi Note 8T kullanıcısıysanız, en son güncellemeyle ilgili bir bildirim alabilirsiniz. Henüz almadıysanız ise aşağıdaki orjinal ROM üzerinden kurulumu yapabilirsiniz.

Redmi Note 8T – Küresel Kararlı V12.5.2.0.RCXMIXM

Kurtarma ROM'u

Redmi Note 8T MIUI 12.5 Enhanced Edition Değişiklik Günlüğü

Hızlı performans. Yükler arasında daha fazla ömür.

Odaklanmış algoritmalar: Yeni algoritmalarımız, sistem kaynaklarını belirli sahnelere göre dinamik olarak tahsis ederek tüm modellerde sorunsuz bir deneyim sağlar.

Atomize bellek: Ultra-ince bellek yönetim mekanizması, RAM kullanımını daha verimli hale getirecektir.

Sıvı depolama: Yeni hassas depolama mekanizmaları, sisteminizi zaman geçtikçe canlı ve duyarlı tutacaktır.

Akıllı denge: Temel sistem iyileştirmeleri, cihazınızın amiral gemisi donanım özelliklerinden en iyi şekilde yararlanmasını sağlar.