Güncel

Redmi'nin sevilen 3 modeli için güncellemeler sunuluyor!

Redmi ailesinin sevilen fiyat-performans modelleri en son gelen Google Android güvenlik yazılımını alıyor. Detaylar ve indirme linkleri bu haberimizde.

Redmi'nin sevilen 3 modeli için güncellemeler sunuluyor!

Xiaomi, cihazlarına sürekli olarak Google Android'in en son ki aylık güvenlik yamalarını sağlıyor. Firma şimdi, Redmi'nin sevilen 3 modelini daha güncelliyor. Yeni yazılım güncellemesi, cihazlar için sistem ve güvenlikle ilgili bazı hata düzeltmeleri getirmekte.

Redmi Note 9 için bu güvenlik güncellemesinin yapı numarası Avrupa'da V12.5.6.0 RJOEUXM iken Note 9 Pro için Avrupa'da V12.5.11.0 RJZEUXM sürümü ve Redmi Note 9S'in Global donanım yazılımı numarası ise V12.5.6.0 RJWMIXM olarak geliyor.

Redmi üç modelini güvende tutmaya devam ediyor

Redmi Note 9, Note 9 Pro ve Note 9S için sağlanan en son gelen Mayıs 2022 güvenlik yaması Global ve Avrupa bölgelerinde kullanıcıların kullanıma sunuldu. Güncelleme bildirimini henüz almadıysanız, Ayarlar>> Yazılım güncellemesine gidip denetleyebilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki Xiaomi orijinal dosyalarını dilerseniz kendiniz manuel olarak kurabilirsiniz.

Xiaomi Redmi ailesinin sevilen 3 modelini güncellemeye başladı!

Redmi Note 9 – EEA Kararlı V12.5.6.0 RJOEUXM

Redmi Note 9 Pro – EEA Kararlı V12.5.11.0 RJZEUXM

Redmi Note 9S – Küresel Kararlı V12.5.6.0 RJWMIXM

Değişiklik günlüğü:

(Sistem)

  • Android Güvenlik Yaması Mayıs 2022'ye güncellendi. Artan sistem güvenliği.

Xiaomi güvenlik güncellemeleri ve ara yüz güncellemeleri konusunda bazı cihazlarını güncellerken, diğer bazı cihazlarına güvenlik konusunda önemli olan bu güncellemeleri epey geç gönderebiliyor. Mayıs ayı biterken diğer modellerin de bu yamayı alması bekleniyor.

Yorumlar
Bulent
Redmi 9c yeni aldım guncelleme yokmu bu cihazlara
Cevapla
Enes
Redmi 9c ye nezaman gelecek
Cevapla
8 pro
Ulan daha yeni aldık sıfır 8 pro nie kestiniz güncellemeyi
Cevapla
Ahmet
Bencede
Cevapla
Adnan telefonu var suçu yok
Xiaomi redmi niye 8 & 8 pro ile tanındı ve iki modeli de alıp kullandık, şuan bu cihazlara da güncelleme vermesi gerekir,
Cevapla
Serdar
10 puro met aldik copmu bu simdi
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.