Güncel

Renault Megane E-Tech Electric görselleri tanıtım öncesinde sızdırıldı!

Renault'nun yeni Megane rozetli elektrikli küçük SUV'si, bu akşam yayınlanacak tüm detayların öncesinde sızdırılan görüntülerde ortaya çıktı.

Renault Megane E-Tech Electric görselleri tanıtım öncesinde sızdırıldı!

Yeni 2022 Renault Megane E-Tech Electric küçük SUV'nin görüntüleri ve detayları, bu akşam gerçekleşecek tanıtımdan önce çevrimiçi olarak sızdırıldı. Renault’nun elektrik dönüşümüne Ford Mustang Mach-E örneğine benzer şekilde taşımaya hazırlandığı Megane rozeti dikkatlerden kaçmıyor.

Renault Megane E-Tech Electric görselleri tanıtım öncesinde sızdırıldı!

İlk olarak Fransız web sitesi L'Usine Nouvelle tarafından sızdırılan görüntüler, Renault'nun ilk özel elektrikli aracını daha detaylı incelememize imkan sunuyor. Görüntüler, modelin büyük ölçüde Megane eVision konseptinden yararlanacağını doğruluyor.

Renault Megane E-Tech Electric görselleri tanıtım öncesinde sızdırıldı! - Resim : 1


Yükseltilmiş hatchback benzeri şekle sahip yeni elektrikli Megane SUV'nin tasarımından bahsedecek olursak, her iki uçta yer alan ince LED ışıklar, gömme açılır kapı kolları, ön ve arka kısımda yer alan Renault'un yeni retro elmas logosu oldukça dikkat çekiyor.

Renault Megane E-Tech Electric görselleri tanıtım öncesinde sızdırıldı! - Resim : 2

İçeride, uydu navigasyonu ve dijitalleştirilmiş iklim kontrolleri ile Tesla'dan ilham alan büyük bir bilgi-eğlence ekranı görüyoruz. Ekran gösterge panelinin ortasında yer alıyor ve aynı zamanda tamamen dijital gösterge panelini de içine alan kavisli bir siyah panelde birleşiyor.

Renault Megane E-Tech Electric görselleri tanıtım öncesinde sızdırıldı! - Resim : 3

Marka, üç kollu ve dokunmaya duyarlı düğmelere sahip geleneksel olmayan dört köşeli bir direksiyon simidi ile sürüş keyfini zirveye taşımayı hedefliyor.

Renault Megane E-Tech Electric görselleri tanıtım öncesinde sızdırıldı! - Resim : 4

2700 mm dingil mesafesi dışında, üretim modelinin boyutları ne teyit edildi ne de sızdırıldı. Bununla birlikte, 4210 mm uzunluk, 1800 mm genişlik ve 1505 mm yükseklik olarak ölçülen 2020 konseptinden önemli ölçüde farklı olmaları beklenmiyor - uzunluk ve genişlik bakımından Renault'nun benzinli Captur hafif SUV'siyle neredeyse aynı , ancak 76 mm daha alçak tavan ve 61 mm daha uzun dingil mesafesine sahip.

Renault Megane E-Tech Electric görselleri tanıtım öncesinde sızdırıldı! - Resim : 5

Renault Megane E-Tech Electric ile ilgili bilgiler resmi olarak duyurulduğunda siz değerli Teknolojioku takipçileri ile paylaşmaya devam edeceğiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.