Güncel

Reuters, 2013 yılının en iyi fotoğraflarını seçti!

Ünlü İngiliz haber ajansı Reuters, yılın en iyi karelerini yayınladı, aralarında gezi parkı temsili de var.

Reuters, 2013 yılının en iyi fotoğraflarını seçti!

Haber denildiğinde global çapta akla gelen ajanslardan olan İngiliz Haber Ajansı Reuters, 2013 yılı boyunca gündemi derinden etkileyen olaylarda görüntülenen çeşitli foto muhabirleri tarafından çekilen, o an da diyebileceğimiz kareleri biraraya getirerek, yılın fotoğraflarını seçti.

Fotoğraflar arasında 2013 yılında Türkiye'yi derinden sarsan gezi parkı olaylarını temsilen simge haline gelen "Kırmızılı Kadın" adlı bir fotoğraf da yer alıyor. Bu kare İngiliz ajan Reuters'in Türkiye'ye dair yayınlandığı tke fotoğrafı temsil ediyor. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan video kısa sürede tüm dünya basınında yer almaya başladı. 190 bin kullanıcı tarafından izlenen video, birbirinden güzel kareleri hafif bir müzik eşliğinde sunuyor.

Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan sizleri video ile baş başa bırakalım, iyi seyirler. (Videoyu yüksek çözünürlükte izleyiniz.) 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.