Güncel

Ripple'ın jetonu 0,5 doları geri alabilir mi?

Bir günde XRP piyasa değerine 1 milyar doların üzerinde giriş oldu! Ripple'ın jetonu 0,5 doları geri alabilir mi?

Ripple'ın jetonu 0,5 doları geri alabilir mi?

XRP'nin değeri, düzenleyici görünüm etrafındaki herhangi bir belirsizliği göz ardı ederken, devam eden kripto piyasası rallisinden kâr elde ederek yeni zirveleri hedefliyor. Özellikle, belirteç, sürekli satın alma baskısının ortasında yeni direnç seviyelerini kırdı.

Ripple'ın jetonu 0,5 doları geri alabilir mi?

23 Ocak tarihli basın saatine göre XRP, 24 saat içinde yaklaşık 1,04 milyar dolarlık bir girişi temsil eden 21,72 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahipti. CoinMarketCap verilerine göre, 22 Ocak itibarıyla token 20,68 milyar dolarlık bir piyasa değerini kontrol ediyordu.

Ripple'ın jetonu 0,5 doları geri alabilir mi? - Resim : 1

XRP bir günlük piyasa değeri tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Gerçekten de satın alma baskısı, varlığın 0,40 dolarlık direnç seviyesini aşması için bir katalizör görevi gördü. XRP şu anda günlük yaklaşık %5'lik artışla 0,43 dolardan el değiştiriyor, haftalık grafikte ise piyasa değerine göre altıncı sıradaki dijital varlık %10'un üzerinde arttı.

Ripple'ın jetonu 0,5 doları geri alabilir mi? - Resim : 2

XRP yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

XRP fiyat analizi

Varlık Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ( SEC ) ve Ripple davasından herhangi bir yükseliş tetikleyicisi bulamadığı için XRP'nin birkaç hafta boyunca 0,40 $'ın altında konsolide olduğunu belirtmekte fayda var.

0,50 dolar seviyesini geri kazanmak için XRP boğalarının 0,45 doları hedeflemesi gerekiyor. Aynı zamanda, 0,40 doların altına düşmek, varlığın yükseliş eğilimini geçersiz kılabilir.

XRP'nin temelleri

XRP'deki artan satın alma baskısı, varlığın Ripple ve SEC davasının sonucuna ilişkin belirsizlikle karşı karşıya olduğu düşünüldüğünde, genel olarak daha geniş piyasa kazançları tarafından körüklendi. Şu anda topluluk, tüm özetler dosyalandıktan sonra nihai kararı bekliyor.

Kazanımlar, CEO Brad Garlinghouse liderliğindeki birkaç Ripple yöneticisinin, 2023'ün ilk yarısında konuyla ilgili bir çözümün geleceğine dair iyimserliklerini ifade ettikleri ana denk geliyor.

Durumun yanı sıra, XRP topluluğu, belirtecin Ripple şirketinin güçlü temellerine ve küresel finansal sistemdeki artan varlığına sahip olduğuna inanıyor. Şirketin teknolojisi , dünya çapındaki büyük finans kurumları tarafından sınır ötesi işlemleri kolaylaştırmak için kullanılmaktadır.

Her halükarda, XRP'nin piyasa değerine bir gün içinde 1 milyar doları aşan giriş, bu kritik noktada varlık için umut verici bir gelişme.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.