Güncel

ROG çanta ve mouse pad sahibini buldu!

Artık geleneksel hale gelen hediyeli yarışmamızın bu haftaki kazanını da belli oldu. Bu hafta bir Teknolojioku takipçisine ROG çanta ve mouse pad hediye ettik.

ROG çanta ve mouse pad sahibini buldu!

Teknolojioku olarak zaman zaman gerçekleştirdiğimiz yarışmalardan birini de geçtiğimiz günlerde başlatmıştık. 4 - 8 Şubat 2018 tarihleri arasında düzenlediğimiz yarışmada hediye olarak ROG çanta ve mouse pad veriyorduk.

ROG çanta ve mouse pad sahibini buldu!

Yarışmamız sona erdi ve ödül sahibini buldu! Yarışmamız sonuçlandı ve okuyucularımız arasından şanslı bir isim bizden ROG çanta ve mouse pad kazandı.

Gleam.io platformu üzerinden gerçekleştirdiğimiz yarışmada, katılımcılar arasından sistem tarafından rastlantısal olarak bir isim seçildi.

Sistem tarafından katılımcılar arasından seçilen isim ise İstanbul'dan Mustafa Dal oldu. Kendisini tebrik ediyor ve adres bilgisi için iletişime geçeceğimizi belirtiyoruz. Teknolojioku olarak bu tarz hediyeler verdiğimiz yarışmalarımızın devam edeceğinin müjdesini verelim.

Önümüzdeki günlerde yeni bir çekilişte görüşmek üzere şimdilik hoşçakalın!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.